Sezon 2015/2016 - Klasa Okręgowa - Wałbrzych
Przygotowania - Lato 2015:
Sparing nr 1 - Olimpia Kowary (IV) 3:2 Zdrój Jedlina-Zdrój
Sparing nr 2 - Zdrój Jedlina-Zdrój 4:3 Górnik Wałbrzych (LDJ)
Sparing nr 3 - Olimpia Kamienna Góra (O) 1:3 Zdrój Jedlina-Zdrój
Sparing nr 4 - Zdrój Jedlina-Zdrój 9:3 Zjednoczeni Żarów (IV)
Sparing nr 5 - Zagłębie Wałbrzych (B) 0:12 Zdrój Jedlina-Zdrój
Puchar Polski na szczeblu Okręgowym:
1 runda - Czarni Wałbrzych (A) 1:2 Zdrój Jedlina-Zdrój
2 runda - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:6 Górnik Wałbrzych (III)
Runda Jesienna Sezonu 2015/2016:
1 kolejka - Karolina Jaworzyna Śląska 0:0 Zdrój Jedlina-Zdrój
2 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 0:1 LKS Bystrzyca Górna
3 kolejka - LKS Gola Świdnicka 4:4 Zdrój Jedlina-Zdrój
4 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 4:0 Nysa Kłodzko
5 kolejka - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:2 Zdrój Jedlina-Zdrój
6 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:2 Polonia-Stal II Świdnica
7 kolejka - Skalnik Czarny Bór 1:3 Zdrój Jedlina-Zdrój
8 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 6:0 Sudety Dziećmorowice
9 kolejka - Unia Bardo 3:0 Zdrój Jedlina-Zdrój
10 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 4:0 Unia Złoty Stok
11 kolejka - Victoria Świebodzice 2:0 Zdrój Jedlina-Zdrój
12 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 0:2 Victoria Tuszyn
13 kolejka - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:2 Zdrój Jedlina-Zdrój
14 kolejka - Grom Witków 0:3 Zdrój Jedlina-Zdrój
15 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 4:2 Iskra Jaszkowa Dolna
16 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:5 Karolina Jaworzyna Śląska
Przygotowania - Zima 2016:
Sparing nr 1 - Zjednoczeni Żarów (IV) 4:4 Zdrój Jedlina-Zdrój
Sparing nr 2 - MKS Szczawno-Zdrój (A) 2:4 Zdrój Jedlina-Zdrój
Sparing nr 3 - Olimpia Kamienna Góra (O) 5:4 Zdrój Jedlina-Zdrój
Sparing nr 4 - Kuźnia Jawor (O) 2:9 Zdrój Jedlina-Zdrój
Sparing nr 5 - Piławianka Piława Górna (A) 8:2 Zdrój Jedlina-Zdrój
Sparing nr 6 - Pogoń Pieszyce (A) 1:4 Zdrój Jedlina-Zdrój
Sparing nr 7 - Granit Roztoka (A) 7:3 Zdrój Jedlina-Zdrój
Sparing nr 8 - KS 1946 Chełmsko Śląskie (O) 2:9 Zdrój Jedlina-Zdrój
Sparing nr 9 - Czarni Wałbrzych (A) 2:4 Zdrój Jedlina-Zdrój
Runda Wiosenna Sezonu 2015/2016:
17 kolejka - LKS Bystrzyca Górna 0:2 Zdrój Jedlina-Zdrój
18 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 4:4 LKS Gola Świdnicka
19 kolejka - Nysa Kłodzko 2:2 Zdrój Jedlina-Zdrój
20 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
21 kolejka - Polonia-Stal II Świdnica 0:4 Zdrój Jedlina-Zdrój
22 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:1 Skalnik Czarny Bór
23 kolejka - Sudety Dziećmorowice 0:1 Zdrój Jedlina-Zdrój
24 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:2 Unia Bardo
25 kolejka - Unia Złoty Stok 1:3 Zdrój Jedlina-Zdrój
26 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 0:5 Victoria Świebodzice
27 kolejka - Victoria Tuszyn 4:1 Zdrój Jedlina-Zdrój
28 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
29 kolejka - Zdrój Jedlina-Zdrój 5:1 Grom Witków
30 kolejka - Iskra Jaszkowa Dolna 1:0 Zdrój Jedlina-Zdrój
Tabela:
1. Victoria Świebodzice - pkt. 76, br. +69
2. Unia Bardo - pkt. 73, br. +75
3. Karolina Jaworzyna Śląska - pkt. 64, br. +27
4. LKS Bystrzyca Górna - pkt. 62, br. +31
5. Zdrój Jedlina-Zdrój - pkt. 51, br. +17
6. Unia Złoty Stok - pkt. 47, br. +10
7. Nysa Kłodzko - pkt. 46, br. +10
8. LKS Gola Świdnicka - pkt. 41, br. +2
9. Victoria Tuszyn - pkt. 39, br. -8
10. Iskra Jaszkowa Dolna - pkt. 29, br. -21
11. Zamek Kamieniec Ząbkowicki - pkt. 29, br. -14
12. Grom Witków - pkt. 28, br. -55
13. Polonia-Stal II Świdnica - pkt. 28, br. -19
14. Skalnik Czarny Bór - pkt. 27, br. -43
15. Polonia Bystrzyca Kłodzka - pkt. 26, br. -27
16. Sudety Dziećmorowice - pkt. 21, br. -54
Victoria Świebodzice - awans do IV ligi
Unia Bardo - awans do IV ligi
Karolina Jaworzyna Śląska - awans do IV ligi
Skalnik Czarny Bór - spadek do Klasy A
Polonia Bystrzyca Górna - spadek do Klasy A
Sudety Dziećmorowice - spadek do Klasy A
Kadra:
Bramkarze:
Arkadiusz Wtulich: 18 meczów, 450 minut, 2 czyste konta
Bartosz Walusiak: 13 meczów, 1170 minut, 4 czyste konta
Patryk Perlak: 12 meczów, 900 minut, 2 czyste konta, 2 żółte kartki
Sebastian Kubiak: 11 meczów, 185 minut, 0 czystych kont
Obrońcy:
Dominik Dudek: 29 meczów, 2523 minuty, 4 bramki, 2 asysty, 7 żółtych kartek
Maciej Kwiatkowski: 28 meczów, 2467 minut, 3 żółte kartki, 1 czerwona kartka
Łukasz Samiec: 27 meczów, 2135 minut, 12 bramek, 3 asysty, 5 żółtych kartek
Piotr Siara: 19 meczów, 1265 minut, 2 asysty, 1 żółta kartka
Václav Pohl: 14 meczów, 1206 minut, 1 bramka, 1 asysta, 2 żółte kartki
Daniel Procyk: 13 meczów, 254 minuty, 1 żółta kartka
Patryk Gut: 12 meczów, 5 minut
Arkadiusz Kacprzak: 6 meczów, 239 minut
Adrian Muchalski: 2 mecze, 6 minut
Pomocnicy:
Bartosz Chabrowski: 28 meczów, 2502 minuty, 7 bramek, 12 asyst, 9 żółtych kartek
Maciej Piwoński: 28 meczów, 2283 minuty, 1 bramka, 7 asyst, 4 żółte kartki, 1 czerwona kartka
Jarosław Piątek: 27 meczów, 2342 minuty, 9 bramek, 8 asyst, 9 żółtych kartek, 1 czerwona kartka
Damian Kraus: 26 meczów, 2174 minuty, 3 bramki, 3 asysty, 5 żółtych kartek
Michał Bartkowiak: 26 meczów, 1936 minut, 4 bramki, 9 asyst, 3 żółte kartki
Dawid Skarbiński: 18 meczów, 972 minuty, 1 bramka, 3 asysty, 1 żółta kartka
Marcin Kobylański: 8 meczów, 432 minuty
Szymon Kacprzak: 5 meczów, 113 minut, 1 żółta kartka
Przemysław Paduch: 4 mecze, 127 minut, 1 żółta kartka
Bartłomiej Kruszyński: 4 mecze, 42 minuty
Mariusz Gulka: 4 mecze, 12 minut
Marcin Sobotka: 3 mecze, 31 minut
Piotr Szczepanik: 1 mecz, 13 minut
Napastnicy:
Paweł Zasada: 28 meczów, 1212 minut, 4 bramki, 3 asysty, 1 żółta kartka
Ireneusz Włochowski: 24 mecze, 590 minut, 4 bramki, 1 asysta, 2 żółte kartki
Piotr Kałoń: 18 meczów, 1097 minut, 10 bramek, 3 asysty
Mateusz Kubowicz: 13 meczów, 973 minuty, 5 bramek, 1 asysta, 2 żółte kartki, 1 czerwona kartka
Robert Kubowicz: 2 mecze., 13 minut
Trener:
Radosław Kwiatkowski
Kierownik Drużyny:
Łukasz Stachowski