Sezon 2010/2011 - Klasa B - Wałbrzych
Trener: Piotr Płatowicz
Kierownik Drużyny: Robert Kacprzyk
Puchar Polski
08/09/10 - 1/4 finału PodPP Zdrój Jedlina-Zdrój 9:0 Grodno Zagórze Śląskie (Klasa B)
15/09/10 - 1/2 finału PodPP Górnik Nowe Miasto (Klasa B) 3:5 Zdrój Jedlina-Zdrój
22/09/10 - Finał PodPP Zdrój Jedlina-Zdrój 5:2 Skalnik Czarny Bór (Klasa A)
21/11/10 - 1/16 finału OkrPP Zdrój Jedlina-Zdrój 2:1 Górnik Gorce (Klasa O)
13/03/10 - 1/8 finału OkrPP Zdrój Jedlina-Zdrój 1:1 pd. k. 2:4 Skalnik Czarny Bór (Klasa A)
Runda Jesienna Sezonu 2009/2010
04/09/10 - 1 kolejka Włókniarz Głuszyca 2:3 Zdrój Jedlina-Zdrój
11/09/10 - 2 kolejka Zdrój Jedlina-Zdrój 7:1 Grodno Zagórze Śląskie
18/09/10 - 3 kolejka KS Walim 2:3 Zdrój Jedlina-Zdrój
25/09/10 - 4 kolejka Zdrój Jedlina-Zdrój 1:4 Górnik Nowe Miasto
02/10/10 - 5 kolejka Płomyk Borówno 1:6 Zdrój Jedlina-Zdrój
09/10/10 - 6 kolejka Iskra Witków Śląski 1:3 Zdrój Jedlina-Zdrój
16/10/10 - 7 kolejka Zdrój Jedlina-Zdrój 4:2 Victoria II Świebodzice
23/10/10 - 8 kolejka Joker Jaczków 1:1 Zdrój Jedlina-Zdrój
30/10/10 - 9 kolejka Zdrój Jedlina-Zdrój 0:8 Górnik II Wałbrzych
07/11/11 - 10 kolejka Zdrój Jedlina-Zdrój - pauza
13/11/11 - 11 kolejka Zdrój Jedlina-Zdrój 6:2 Husaria Grzędy
Runda Wiosenna Sezonu 2009/2010
02/04/11 - 12 kolejka Zdrój Jedlina-Zdrój 0:1 Włókniarz Głuszyca
09/04/11 - 13 kolejka Grodno Zagórze Śląskie 4:2 Zdrój Jedlina-Zdrój
16/04/11 - 14 kolejka Zdrój Jedlina-Zdrój 6:0 KS Walim
23/04/11 - 15 kolejka Górnik Nowe Miasto 0:0 Zdrój Jedlina-Zdrój
30/04/11 - 16 kolejka Zdrój Jedlina-Zdrój 3:2 Płomyk Borówno
07/05/11 - 17 kolejka Zdrój Jedlina-Zdrój 2:4 Iskra Witków Śląski
14/05/11 - 18 kolejka Victoria II Świebodzice 3:1 Zdrój Jedlina-Zdrój
21/05/11 - 19 kolejka Zdrój Jedlina-Zdrój 11:3 Joker Jaczków
28/01/11 - 20 kolejka Górnik II Wałbrzych 5:1 Zdrój Jedlina-Zdrój
05/06/11 - 21 kolejka Zdrój Jedlina-Zdrój - pauza
11/06/11 - 22 kolejka Husaria Grzędy 1:5 Zdrój Jedlina-Zdrój
Tabela:
1. Górnik II Wałbrzych - 54 punkty
2. Włókniarz Głuszyca - 49 punktów
3. Iskra Witków Śląski - 39 punktów
4. Zdrój Jedlina-Zdrój - 35 punktów
5. Górnik Nowe Miasto - 34 punkty
6. Victoria II Świebodzice - 31 punktów
7. KS Walim - 25 punktów
8. Joker Jaczków - 23 punkty
9. Husaria Grzędy - 14 punktów
10. Grodno Zagórze Śląskie - 13 punktów
11. Płomyk Borówno - 4 punkty
Górnik II Wałbrzych - awans do Klasy A
Włókniarz Głuszyca - awans do Klasy A
Najlepsi strzelcy:
1. Marcin Chabrowski - 16 bramek
2. Robert Kubowicz - 8 bramek
2. Maciej Kulpa - 8 bramek
3. Rafał Chabrowski - 5 bramek
3. Norbert Rusiecki - 5 bramek
4. Arkadiusz Kacprzak - 4 bramki
4. Radosław Kwiatkowski - 4 bramki
5. Ireneusz Włochowski - 3 bramki
5. Robert Morawski - 3 bramki
6. Maciej Piwoński - 2 bramki
6. Sergiusz Wójcik - 2 bramki
7. Michał Warszczuk - 1 bramka
7. Krzysztof Żyła - 1 bramka
7. Wojciech Handzelewicz-Chomiak - 1 bramka
7. Marcin Kaczmarek - 1 bramka
+ 1 bramka samobójcza