dzisiaj: 412, wczoraj: 903
ogółem: 2 234 576

Joker rozgromiony

• autor: lukas385, 2011-10-09 17:00

W meczu VII kolejki rozgrywek o mistrzostwo wałbrzyskiej B klasy Zdrój Jedlina-Zdrój rozgromił na własnym terenie Jokera Jaczków 12:1. Bramki dla Zielono-Czerwonych zdobyli Ireneusz Włochowski, Przemysław Paduch, który zdobył dwie bramki, Maciej Kulpa, który po raz kolejny ustrzelił hat tric' ka, Radosław Kwiatkowski, grający trener Zdroju Robert Kubowicz, Robert Morawski, Mariusz Gulka, Maciej Piwoński, oraz bramkarz jedlinian, Patryk Perlak, który pokonał bramkarza rywali z rzutu karnego. Czytaj "więcej>>".

Mecz rozpoczął się od ataków jedlinian, którzy już 7 minucie obieli prowadzenie. Przemysław Paduch zagrał piłkę do Ireneusza Włochowskiego, który po raz pierwszy pokonał bramkarza gości. Dwie minuty później Zdrój prowadził już 2:0. Maciej Kulpa pociągnął lewą stroną i z linii końcowej zagrał piłkę na piąty metr bramki Jokera, gdzie formalności dopełnił Przemysław Paduch. Po zdobyciu dwóch bramek podopieczni Roberta Kubowicza w dalszym ciągu atakowali, jednak bramki nie padły. Joker zdobył bramkę kontaktową w 29 minucie spotkania. Ładną kontrę celnym strzałem zakończył napastnik przyjezdnych. Bramka dla rywali wpłynęła pozytywnie na nasz zespół, który do przerwy prowadził 4:1. W 39 minucie Maciej Kulpa zagrał do Ireneusza Włochowskiego, a ten z klepki oddał piłkę do podającego, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Tuż przed przerwą Maciej Kulpa strzelił kolejną bramkę, która padła w zamieszaniu w polu karnym rywala z Jaczkowa.
Po przerwie Zdrój w dalszym ciągu atakował, i już w 50 minucie podwyższył prowadzenie. Maciej Kulpa minął bramkarza i podał piłkę Przemysławowi Paduchowi, który z około pół metra skierował piłkę do bramki. Chwilę później Maciej Kulpa był nie prawidłowo powstrzymywany w polu karny, a rzut karny na bramkę zamienił kapitan, Radosław Kwiatkowski. Minutę później Ireneusz Włochowski zagrał do Roberta Kubowicza, a ten silnym uderzenie podwyższył wynik spotkania, i Zdrój prowadził już 7:1. W 68 minucie sędzia prowadzący dzisiejsze spotkanie musiał ukarać zawodnika Jokera czerwoną kartką, za wulgarne komentowanie pracy sędziego głównego. W 71 minucie gry Robert Morawski w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił kolejną bramkę dla jedlinian. Dwie minuty później Maciej Kulpa po podaniu Mariusza Gulki zdobył ósmą bramkę dla Zdroju, a swoją trzecią. Od 80 minuty goście z Jaczkowa musieli grać w dziewiątkę. Zawodnik Jokera otrzymał czerwoną kartkę za komentowanie decyzji sędziego. W 85 minucie gry Maciej Kulpa ponownie był nieprawidłowo zatrzymywany w polu karnym gości, a rzut karny na bramkę zamienił bramkarz jedlinian, Patryk Perlak. W 88 i 90 minucie spotkania Zdrój zdobył jeszcze dwie bramki. Najpierw w sytuacji sam na sam z bramkarze znalazł się Mariusz Gulka, i bez problemu pokonał bramkarza drużyny z Jaczkowa, a chwilę później Maciej Piwoński zakończył strzelanie w Jedlinie-Zdroju.
Teraz przed nami wyjazd do Świebodzic, gdzie zmierzymy się z rezerwami Victorii.

ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - JOKER Jaczków 12:1 (4:1)
1:0 Ireneusz Włochowski 7'
2:0 Przemysław Paduch 9'
2:1 ---- ---------- 29'
3:1 Maciej Kulpa 38'
4:1 Maciej Kulpa 45'
5:1 Przemysław Paduch 50'
6:1 Radosław Kwiatkowski 53' k