"arts68"

Aktualności

Zapraszamy do głosowania

• autor: lukas385, 2011-11-16 10:21

Runda jesienna sezonu 2011/2012 już za nami. Pora zapytać Was o zdanie, które spotkanie jedlińskiego Zdroju zasługuje na miano meczu rundy jesiennej, oraz który zawodnik grający w Jedlinie-Zdroju zapracował na miano najlepszego zawodnika minionej już rundy. Ankiety znajdują się w prawym górnym rogu naszego serwisu internetowego. Jeśli chodzi o pierwszą ankietę, to wybraliśmy siedem meczów, z których możecie Państwo głosować tylko na jedno spotkanie. Poniżej prezentujemy listę tych właśnie spotkań, oraz krótki opis każdego meczu.

1. ZDRÓJ - Podgórze 5:3 (Puchar Polski)
Spotkanie Finału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu wałbrzyskiego, w którym mimo, że wynik przez całe spotkanie oscylował w około remisu, to ostatecznie nasz zespół przechylił szalę na swoją korzyść i zasłużenie zdobył po raz drugi z rzędu Puchar Polski na szczeblu podokręgu wałbrzyskiego. Bramki dla Zdroju zdobyli Robert Kubowicz, Ireneusz Włochowski, Przemysław Paduch, Maciej Kulpa, i kapitan naszego zespół, Radosław Kwiatkowski.

2. Podgórze - ZDRÓJ 1:4 (B klasa)
Druga kolejka wałbrzyskiej B klasy, ale pierwsza dla naszego zespołu, który musiał odbyć przymusową pauzę. Mecz doskonale rozpoczął się dla naszej drużyny, gdyż Zdrój już w 7 minucie prowadził 2:0. Do przerwy jedlinianie dorzucili jeszcze jedną bramkę, a po przerwie kolejną. Podgórze zdołało zmniejszyć rozmiary porażki w samej końcówce meczu. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Arkadiusz Kacprzak, oraz Robert Kubowicz, który skompletował w tym spotkaniu hat trick' a.

3. ZDRÓJ - Joker 12:1 (B klasa)
Najwyższe zwycięstwo naszego zespołu w tym sezonie. Joker nie miał w tym spotkaniu żadnych argumentów, aby przeciwstawić się znakomicie dysponowanemu Zdrojowi. Bramkami w tym meczu podzielili się Ireneusz Włochowski, Przemysław Paduch, strzelec dwóch bramek, Maciej Kulpa, który ustrzelił hat trick' a, oraz Radosław Kwiatkowski, Robert Kubowicz, Robert Morawski, Mariusz Gulka, Maciej Piwoński i bramkarz Zdroju, Patryk Perlak.

4. ZDRÓJ - Grodno 8:2 (B klasa)
Goście przyjechali do Jedliny-Zdroju w roli świeżo upieczonego wicelidera rozgrywek, jednak nasz zespół szybki sprowadził Grodno na ziemię, gromiąc ich u siebie. Mimo, iż drużyna z Zagórza Śląskiego przyjechała do nas bez bramkarza, a między słupkami musiał stanąć zawodnik z pola, to nie zmienia faktu, że jedlinianie rozegrali znakomite spotkanie i pokonał wyżej notowanego rywala 8:2. Bramki dla Zielono-Czerwonych zdobyli Robert Kubowicz, strzelec dwóch bramek, Przemysław Paduch, Maciej Piwoński, który również dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, Mariusz Gulka, oraz Radosław Kwiatkowski, który także zdobył dwie bramki.

5. Husaria - ZDRÓJ (B klasa)
Do X kolejki musiał czekać Zdrój na wyjazdowe zwycięstwo. Wygrana w Grzędach była tym ważniejsza, że obiekt gospodarzy w ogóle nie nadaje się do gry w piłkę nożną. Bramki dla naszego Klubu Sportowego zdobyli w Grzędach Robert Kubowicz i Ireneusz Włochowski, którzy dwukrotnie umieścili piłkę w bramce rywali, oraz Maciej Kulpa i Sergiusz Wójcik.

6. ZDRÓJ - Iskra 3:2 (B klasa)
Do Jedliny-Zdroju przyjechał kolejny wicelider rozgrywek, i do domu pojechał bez punktów. Bardzo dobre spotkanie obejrzeli licznie zgromadzeni na naszym obiekcie kibice. Zdrój objął prowadzenie w 10 minucie spotkania, jednak już chwilę później był remis. Kilka minut przed przerwą jedlinianie nie wykorzystali rzutu karnego, a po przerwie Iskra wyszła na prowadzenie. Jednak ostatnie dwa słowa należały do Zdroju, który w 75 i 88 minucie przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść i awansował na pozycję wicelidera rozgrywek. Bramki na Zdroju zodbyli Edward Nowak Maciej Piwoński, oraz grający trener Robert Kubowicz.

7. Płomyk - ZDRÓJ 0:5 (B klasa)
Może niektórzy zdziwią się, że to spotkanie znalazło się w typach do spotkania rundy jesiennej, a więc już wyjaśniamy. Zdrój w tym spotkaniu szybko objął prowadzenie i bardzo mądrą grą starał się podwyższyć wynik spotkania, przy okazji nie dopuszczając gospodarzy do okazji strzeleckich. Grząska murawa nie pomagała naszej drużynie w tym spotkaniu, jednak ostatecznie Zdrój pokonał w Czarnym Borze drużynę Płomyka Borówno, a mecz ten był pierwszym w tym sezonie, w którym jedlinianie zachowali czyste konto. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Mariusz Gulka, Maciej Piwoński, Robert Kubowicz, Ireneusz Włochowski, a ostatnia, z bramek była trafieniem samobójczym.

Natomiast jeśli chodzi o drugą ankietę, to można głosować na jednego ze wszystkich zawodników Zdroju, którzy pojawili się na murawie w meczu ligowym.
Serdecznie zapraszamy do głosowania w ankietach, które potrwają do końca 2011 roku. Mamy nadziej, że frekwencja głosujących będzie naprawdę wysoka.
Przypominamy również, że głosować będą mogli tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy.