• autor: lukas385, 2012-09-26 12:07

Kolejna seria gier I grupy wałbrzyskiej Klasy A. Padło w niej 26 bramek, co daję średnią 3,25 bramki na mecz. Liderem pozostała ekipa Skalnika Czarny Bór, a pierwszy punkt w trwającym sezonie wywalczyło Zagłębie Wałbrzych. Czytaj "więcej>>".

SUDETY Dziećmorowice – BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 4:0
Sudety wygrały już drugi mecz z rzędu i zajmują aktualnie ostatnie miejsce na podium. Mieroszowianie po bardzo dobrym początku grają coraz gorzej i już zdążyli spaść na 10 miejsce. W następnej kolejce dziećmorowiczanie ponownie zagrają u siebie, a ich rywalem będzie Gwarek Wałbrzych, a Biały Orzeł u siebie zagra z Zagłębiem Wałbrzych, które zajmuje przedostatnią pozycję.

GWAREK Wałbrzych – VICTORIA II Świebodzice 1:0
Gwarek po raz drugi lepszy od Beniaminka. Po zwycięstwie w ubiegłej kolejce z naszym Zdrojem, tym razem wałbrzyszanie ograli rezerwy Victorii Świebodzice 1:0. Jedyna bramka spotkania podał już w 4 minucie spotkania po fantastycznym rajdzie Abida Helmiego i wykończeniu przez Marcina Miecznikowskiego. Teraz przed Gwarkiem wyjazd do Dziećmorowic, a rezerwy Victorii zmierzą się u siebie podejmą u siebie Lidera z Czarnego Boru,

VENUS Nowice – NYSA Kłaczyna 2:2
W Nowicach miejscowy Venus podzielił się punktami z Beniaminkiem z Kłaczyny i zremisował 2:2. Gospodarze punkt uratowali w samej końcówce spotkania po bramce z rzutu karnego. Nowiczanie po tym meczu zajmują 14 miejsce z dorobkiem 6 punktów, a Nysa plasuje się na bardzo dobrym 7 miejscu i ma na swoim koncie 11 punktów. W 8 kolejce Venus przyjedzie do Jedliny-Zdroju i powalczy z naszym Zdrojem o kolejne punkty, a Nysa zagra u siebie z Zielonymi Mrowiny.

ZIELONI Mrowiny – CUKROWNIK Pszenno 1:3
Bez niespodzianki w Mrowinach. Cukrownik przez całe spotkanie kontrolował przebieg meczu i spokojnie ograł Beniaminka 3:1, prowadząc już do przerwy 2:0. Bramki dla zawodników z Pszenna strzelali Paweł Mozol, Tomasz Urbańczyk, oraz Łukasz Wolański. W następnej serii gier Zieloni zagrają na wyjeździe z Nysą Kłaczyna, a do Pszenna przyjedzie Włókniarz Głuszyca i na pewno będzie to bardzo dobry pojedynek.

WŁÓKNIARZ Głuszyca – CZARNI Wałbrzych 2:3
Drugą porażkę z rzędu zanotował Włókniarz. Po bardzo słabej pierwszej połowie głuszyczanie przegrywali już 0:2. W drugiej połowie zespół Włókniarza w końcu się obudził i zdołał nawet doprowadzić do wyrównania, a gdy wydawało się że to gospodarze wygrają ten mecz, decydujący cios wyprowadziła drużyna Czarnych i ostatecznie wygrała 3:2. Dla Włókniarza bramki zdobyli Dariusz Dydrych i Mateusz Kałwak, a dla Czarnych strzelali Maciej Beniak, Kamil Szkudlarek, oraz Patryk Konsewicz. W kolejnej kolejce Włókniarz pojedzie do Pszenna, a Czarni na własnym obiekcie przy Ulicy Wrocławskiej podejmą bardzo dobrze spisującą się drużynę Granitu Roztoka.

GRANIT Roztoka – GÓRNIK Gorce 1:0
W Roztoce miejscowi po bardzo dobrym i wyrównanym meczu okazali się lepsi od Spadkowicza z wałbrzyskiej Klasy Okręgowej. Bramkę na wagę kompletu punktów zdobył w 50 minucie spotkania z rzutu karnego Bartosz Ślęczka. Granit po tym zwycięstwie z dorobkiem 14 punktów zajmuje miejsce tuż za podium, a Górnik plasuje się na miejscu 11 z dorobkiem 10 punktów. W następnej kolejce Granit zagra na wyjeździe z Czarnymi Wałbrzych, a Górnik podejmie u siebie zespół Rawy Boleścin.

RAWA Boleścin – ZAGŁĘBIE Wałbrzych 3:3
Pierwszy punkt w tym sezonie zdobyła ekipa Zagłębia Wałbrzych. Punktów mogło być jeszcze więcej, ale goście nie dowieźli prowadzenia i podzielili się punktami z gospodarzami. W kolejnej serii gier Rawa i Zagłębie zagrają ze Spadkowiczami z wałbrzyskiej Klasy Okręgowej. Rawa pojedzie go Gorc, a Zagłębie do Mieroszowa.

autor: tomek1985wch 2012-10-02 19:02:30

Profil tomek1985wch w Futbolowo witam, Patryk Konsewicz powinno być prawidłowo. mi też zawsze korekta w Wordzie zmienia "s" na "c" ;)
P.S. bardzo fajna stronka, good job! :)

autor: tomek1985wch 2012-10-04 16:24:21

Profil tomek1985wch w Futbolowo dziękuję za skorygowanie tego i pozdrawiam :)