Zdrój przeszedł obok meczu

• autor: lukas385, 2012-10-22 09:31

W meczu 11 kolejki I grupy wałbrzyskiej Klasy A, który odbył się w niedzielę, 21 października 2012 roku Zdrój Jedlina-Zdrój przegrał w Roztoce z miejscowym Granitem 0:2. Gospodarze obie bramki strzelili z rzutów karnych. Czytaj ”więcej>>”.

Spotkanie naszego zespołu z wyżej notowaną drużyna z Roztoki rozpoczął się od ataków Zdroju, jednak dwie pierwsze sytuacje, jakie miał Maciej Piwoński i Piotr Kałoń nie zakończyły się zdobyciem bramki, a chwile później Granit prowadził 1:0. Zawodnik gospodarzy został nieprawidłowo powstrzymany w polu karnym przez Piotra Siarę a sędzia bez wahania wskazał na rzut karny. Sam poszkodowany chwilę później pewnym strzałem pokonał naszego bramkarza, Patryka Perlaka i wyprowadził swój zespół na prowadzenie, czym ucieszył swoich kibiców. Po stracie bramki było pewne że Zielono-Czerwoni będą chcieli jak najszybciej wyrównać stan tego meczu, jednak nic bardziej mylnego. Zdrój po stracie bramki przestał grać w piłkę nożną i nie potrafił zagrozić bramce rywala, który raz po raz był bardzo bliski podwyższenia prowadzenia, jednak na drodze zawodników Granitu stała niedokładność i bardzo dobrze dysponowany bramkarz. Do przerwy nie było już więcej bramek i Zdrój Jedlina-Zdrój przegrywał na wyjeździe 0:1.
Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Zdrój nie potrafił skonstruować dobrej akcji, a Granit bardzo dobrze kontrolował sytuację na boisku i raz po raz stwarzał sobie okazję do podwyższenia prowadzenia, co udało się gospodarzom w 76 minucie spotkania. Zawodnik z Roztoki stanął oko w oko z naszym bramkarzem, a ten faulował go w polu karnym. Chwilę później po bardzo szczęśliwym strzale z rzutu karnego gospodarze mogli cieszyć się ze zdobycia drugiego gola. Do końca spotkania Granit powinien jeszcze przynajmniej dwukrotnie skarcić naszą drużyną, jednak na posterunku stał bardzo dobrze dysponowany w tym meczu golkiper Zdroju, Patryk Perlak. Do końca spotkania bramek nie było i Granit Roztoka jak najbardziej zasłużenie ograł Zdrój Jedlina-Zdrój 2:0.
Podsumowując, bardzo słaby mecz naszego zespołu. Nie było żadnego wyróżniającego się zawodnika i nie potrafiliśmy stworzyć sobie żadnej klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Nie wiemy co dzieje się w drużynie? Mimo wszystko już dzisiaj zapraszamy na następne spotkanie Zdroju w rozgrywkach I grupy wałbrzyskiej Klasy A w którym nasza drużyna będzie podejmować u siebie Rawę Boleścin.

GRANIT Roztoka – ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 2:0 (1:0)
1:0 5’ Bartosz Ślęczka (K)
2:0 76’ Bartosz Ślęczka (K)

Zdrój: Patryk Perlak – Arkadiusz Kacprzak, Wojciech Marciniak, Radosław Kwiatkowski, Piotr Siara (37’ Przemysław Paduch) – Dawid Pawlak (89’ Bartosz Stępień), Paweł Sajdak (81’ Marcin Szczepanik), Maciej Piwoński (45’ Ireneusz Włochowicz), Mariusz Gulka (67’ Damian Samiec) – Piotr Kałoń, Maciej Kulpa

Sędzia Główny: Pan Adrian Dorocki (Kolegium Sędziów - Wałbrzych)

autor: losiu09 2012-10-20 10:49:42

Profil losiu09 w Futbolowo Z prawie wszystkimi typami admina się zgodzę, lecz z jednym nie mogę ;) 3 pkt zostaną w Roztoce. Pozdro i do zobaczenia jutro.