Wyjazdowa, kibicowska jesień

• autor: Fanatyk KS Zdrój, 2009-11-22 15:12

Czas na kibicowskie, wyjazdowe podsumowanie rundy jesiennej, w której to czterokrotnie graliśmy na obcych obiektach: w Grzędach z miejscową Husarią, z Płomykiem w Borównie, oraz dwa spotkania, które rozgrywaliśmy w Wałbrzychu, z Zagłębiem, oraz z Górnikiem Nowe Miasto. Czytaj "więcej>>".

Grzędy (Husaria) - ok. 25 osób (35 km)
Do Grząd w niedzielne popołudnie udaje się samochodami około 25 fanatyków z Jedliny, z czego 10 osób dociera w przerwie. Dopingujemy zespół po dobrych akcjach i po bramkach. Niestety przegrywamy 2:3. Po meczu, gdy większość z nas jest już w drodze do Jedliny do Grząd dociera jeszcze bus z naszymi fanami, po czym oczywiście zawijają się z powrotem do Jedliny. Wyjazd jak najbardziej na plus, nas więcej niż miejscowych fanów.

Borówno (Płomyk) - ok. 20 osób (30 km)
Do Borówna wybieramy się w sile około 20 osób, część samochodami, część wraz z piłkarzami - busem. Jedno auto musi się wracać do Czarnego Boru po prowiant, ponieważ w Borównie nieczynny był chyba jedyny sklep. Fani miejscowego Płomyka przyszli odświętnie ubrani, chyba zaraz po kościele:-) Pierwsza połowa nudna, większość z nas raczy się złocistym płynem. Po stracie bramki zaczynamy przekazywać sędziemu co o nim myślimy, pozdrawiamy również PZPN. Po bramkach, które dają nam prowadzenie, a następnie zwycięstwo wybuch radości na "górce" zajmowanej przez nas. Powrót do Jedliny spokojny, cieszą pierwsze wyjazdowe punkty w tym sezonie.

Wałbrzych (Zagłębie) - ok. 50 osób (15 km)
Na szlagier wybiera się około 50 fanów naszej drużyny. Mecz przegrany. Parę razy przekszykujemy się z Thoreziakami, którzy prowadzą dobry doping. Nasza liczba nie przełożyła się z koleji na nasz doping, jednak w miare dobrze się bawimy, alkoholizując się przy tym. Po "naszej" linii biegał sędzia, który mógł by być naszym dziadkiem:-) Rozumiem że to tylko B klasa, ale nie przesadzajmy. Powrót spokojny.

Wałbrzych (Górnik Nowe Miasto) - ok. 30 osób (12 km)
Na gigantycznym stadionie stawiamy się w liczbie około 30 osób, co jest dobrym wynikiem. W czasie meczu pogoda nie sprzyja oglądaniu zawodów sportowych, do tego pada deszcz. Nie stwierdzamy kibiców miejscowego Górnika. Doping słaby, praktycznie tylko po bramce. Przegrywamy kolejny mecz wyjazdowy. Powrót do domów bez przeszkód.

Na tych czterech wyjazdach było nas łącznie około 125 osób, co jak na B klasę jest dobrym rezultatem. Runda jesienna pokazała również, że jesteśmy w stanie jeździć sporą liczbą na wyjazdy. Cieszy również, że na żadnym meczu rozgrywanym poza Jedliną nie wypadło nam "wyjazdowe zero". Wszyscy mamy wielką nadzieje że na wiosnę uda się nam jeździć w jeszcze większych liczbach, do czego zachęcać będą na pewno atrakcyjne wyjazdy derbowe: do Głuszycy na Włókniarza, oraz do Walimia, na mecz z miejscowym Klubem Sportowym. Źle nie powinno być w Witkowie Śląskim i Jaczkowie, bo jesień, i wypady do Grząd i Borówna pokazały że jesteśmy w stanie w dobrym składzie pojechać w okolice Czarnego Boru. Ostatnim wyjazdem będą rezerwy Juventuru Podzamcze, co dla chcących stawić się w Wałbrzychu nie będzie żadnym problemem.

PS.: Jeśli ktoś chciałby się podzielić swoimi doznaniami z meczów rozgrywanych na wyjazdach, zapraszam do pisanie komentarzy.

Chcieć to móc, a więc do zobaczenia na wiosnę na kibicowskim szlaku.
Pozdrawiam. Fanatyk KS Zdrój.

autor: lunatic13 2009-11-22 20:12:31

Profil lunatic13 w Futbolowo Jeśli wszystko wyjdzie to na wiosenkę będziemy się prezentować zajebiście jako kibice :P szaliczki pójdą w ruch :))))))) no i oczywiście FLAGA nad którą pracuje już parę wtajemniczonych osób :)))

autor: lukas385 2009-11-22 20:53:09

Profil lukas385 w Futbolowo No szale jak na razie poszły jak woda i już szykuje się że będą domawiane, podejrzewam że już w nadchodzącym tygodniu. Pozdrawiam wszystkich wyjazdowiczów i do zaobaczenia na wiosnę, a może i wcześniej :))))) Pamiętajmy rónież że pierwszy mecz na wiosnę będzie meczem derbowym, bardzo ważnym dla naszych zawodników, jak i dla nas kibiców!!! Musimy się w Głuszycy zaprezentować z jak najlepszej strony. DERBY DLA JEDLINY!!! DERBY DLA JEDLINY!!! ZDRÓJ!!! ZDRÓJ!!! NASZ KS!!! Pozdro. "lukas385"

autor: Kubiakks 2009-11-23 18:15:13

Profil Kubiakks w Futbolowo

A w jakiej cenie jest szalik?

autor: lunatic13 2009-11-23 21:29:43

Profil lunatic13 w Futbolowo Szalik 25 zł

autor: bronekksg 2009-11-23 21:57:05

Profil bronekksg w Futbolowo jezeli ktos chce szal to prosze o przyniesienie pieniedzy na trening we wtorek o 20 na sali w gimnazjum w jedlinie 25zl.pozdrawiam