Klub Sportowy "Zdrój" Jedlina-Zdrój - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pogoń Pieszyce - Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Karolina Jaworzyna Śląska 2:0
  • Skałki Stolec - Kryształ Stronie Śląskie 3:1
  • Granit Roztoka - Venus Nowice 0:2
  • Piławianka Piława Górna - Górnik Boguszów Gorce 0:3
  • Zdrój Jedlina Zdrój - Victoria Tuszyn 3:9
  • LKS Bystrzyca Górna - MKS Szczawno Zdrój 3:0
  • Grom Witków - Sparta Ziębice 3:0
  •        

Zegar

Logowanie

Kontakt z adminem

lukasz.stachowski.385@.gmail.com

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 321, wczoraj: 322
ogółem: 1 551 562

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. arts68 201
2. lukasz235 165
3. wtiger222 0

ZWYCIĘZCY LIGI TYPERA

I edycja
Sezon 2009/2010
"lukas385"

II edycja
Sezon 2010/2011
"nadine"

III edycja
Sezon 2011/2012
"wtiger222"

IV edycja
Sezon 2012/2013
"wtiger222"

V edycja
Sezon 2013/2014
"wtiger222"

VI edycja
Sezon 2014/2015
"chaberinho96"

VII edycja
Sezon 2015/2016
"lukas385"

VIII edycja
Sezon 2016/2017
"chaberinho96"
"wtiger222"

IX edycja
Sezon 2017/2018
"lukasz235"

Aktualności

Podsumowanie 9 kolejki

  • autor: lukas385, 2015-10-14 15:00

Za nami już 9 kolejka rozgrywek o mistrzostwo wałbrzyskiej Klasy Okręgowej. Liderem nadal pozostaje drużyna Victorii Świebodzice, której kroku dotrzymuje Unia Bardo. Na Ostatnim miejscu podium LKS z Bystrzycy Górnej. Zdrój po wyjazdowej porażce z Unią Bardo spadł na 8 miejsce. W strefie spadkowej niezmiennie Polonia Bystrzyca Kłodzka, Grom Witków i Skalnik Czarny Bór. Na czele klasyfikacji strzelców zawodnik LKS-u Gola Świdnicka, Jarosław Lato z dorobkiem 11 bramek. Czytaj "więcej>>".

Sobota - 10 października 2015 - godz. 15:00 - Stadion w Czarnym Borze
Skalnik Czarny Bór - Karolina Jaworzyna Śląska 2:7 (1:6)
Bramki: 0:1 6' Grzegorz Ignatowicz, 0:2 26' Mateusz Mróz, 0:3 30' Mateusz Ptak, 0:4 41' Mateusz Ptak, 0:5 44' Mateusz Mróz, 1:5 45' Rafał Lipiński, 1:6 45' Mateusz Mróz, 2:6 67' Dominik Gryka, 2:7 57' Mateusz Salamon

Sobota - 10 października 2015 - godz. 15:00 - Stadion w Kłodzku
Nysa Kłodzko - Grom Witków 6:1 (3:0)
Bramki: 1:0 8' Paweł Cybulski, 2:0 26' Marcin Syper, 3:0 43' Radosław Macura, 4:0 47' Adam Bońkowski, 5:0 55' Radosław Macura, 5:1 67' Ireneusz Mlak, 6:1 75' Radosław Macura

Sobota - 10 października 2015 - godz. 15:00 - Stadion w Świebodzicach
Victoria Świebodzice - Victoria Tuszyn 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 25' Kacper Niemczyk, 2:0 28' Mariusz Błaszczak

Sobota - 10 października 2015 - godz. 15:00 - Stadion w Bardzie
Unia Bardo - Zdrój Jedlina-Zdrój 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 29' Łukasz Idzi, 2:0 47' Krzysztof Pietrzykowski, 3:0 58' Bartosz Zalot

Niedziela - 11 października 2015 - godz. 15:00 - Stadion w Dziećmorowicach
Sudety Dziećmorowice - Iskra Jaszkowa Dolna 3:1 (2:1)
Bramki: 0:1 18' Jarosław Drobek, 1:1 33' Piotr Osiecki, 2:1 36' Łukasz Macki, 3:1 90' Damian Baran

Niedziela - 11 października 2015 - godz. 15:00 - Stadion w Bystrzycy Kłodzkiej
Polonia Bystrzyca Kłodzka - LKS Gola Świdnicka 0:3 (0:0)
Bramki: 0:1 49' Dawid Trześniowski, 0:2 52' Jarosław Lato, 0:3 85' Maciej Turzański

Niedziela - 11 października 2015 - godz. 15:00 - Stadion w Złotym Stoku
Unia Złoty Stok - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 43' Mateusz Bień, 2:0 90' Kacper Gołuszko

Niedziela - 11 października 2015 - godz. 15:00 - Stadion w Świdnicy
Polonia-Stal II Świdnica - LKS Bystrzyca Górna 2:2 (1:1)
Bramki: 0:1 26' Konrad Sajdak, 1:1 39' Rafał Luber, 1:2 51' Rafał Ludwik, 2:2 54' Patryk Salamon


Czołówka klasyfikacji strzelców po 9 kolejce:
11 bramek - Jarosław Lato (Gola)
10 bramek - Konrad Sajdak (Bystrzyca)
9 bramek - Grzegorz Ignatowicz (Karolina)


Grom Witków
5 bramki - Arkadiusz Felich
2 bramki - Jakub Smutek, Bartosz Bucki, Szymon Kloc
1 bramka - Adrian Skolimowski, Tomasz Żołnierek, Bartłomiej Chodurek, Ireneusz Mlak

Iskra Jaszkowa Dolna
3 bramki - Mateusz Hajłasz
2 bramki - Mariusz Lasota, Michał Stopa, Jarosław Drobek
1 bramka - Hubert Śliwiński, Wojciech Woś, Grzegorz Szczudłowski, Dariusz Bugajski, Mateusz Uroda

Karolina Jaworzyna Śląska
9 bramek - Grzegorz Ignatowicz
6 bramek - Mateusz Mróz,
4 bramki - Mateusz Ptak
2 bramki - Mateusz Salamon
1 bramka - Łukasz Schmidt

LKS Bystrzyca Górna
10 bramki - Konrad Sajdak
4 bramki - Rafał Ludwik
2 bramki - Krzysztof Szewczyk, Wojciech Szewczyk, Łukasz Somala, Łukasz Żygadło
1 bramka - Michał Szewczyk, Kamil Bezegłów, Tomasz Łysoń

LKS Gola Świdnicka
11 bramek - Jarosław Lato
5 bramek - Grzegorz Fedorowicz
4 bramki - Maciej Madziała
2 bramki - Maciej Turzański
1 bramka - Kamil Młocek, Michał Czernicki, Dawid Młocek, Dawid Trześniowski

Nysa Kłodzko
5 bramek - Radosław Macura
3 bramki - Tomasz Pierzchalski
2 bramki - Marcin Skarbiński, Paweł Cebulski
1 bramka - Dawid Ciupider, Marek Słomka, Marcin Syper, Adam Bońkowski

Polonia Bystrzyca Kłodzka
2 bramki - Mateusz Grudzień
1 bramka - Patryk Winczakiewicz, Robert Dymek, Damian Mikołajczyk, Daniel Salitra

Polonia-Stal II Świdnica
3 bramki - Michał Mika
2 bramki - Michał Morawski, Łukasz Kot, Dariusz Filipczak, Rafał Luber
1 bramka - Wojciech Szuba, Mateusz Piskorski, Przemysław Osienienko, Patryk Salamon

Sudety Dziećmorowice
8 bramek - Piotr Osiecki
5 bramek - Mateusz Badeński
3 bramki - Damian Baran
1 bramka - Łukasz Macki

Skalnik Czarny Bór
5 bramki - Rafał Lipiński
3 bramki - Łukasz Piątek
1 bramka - Mariusz Witek, Dominik Gryka

Unia Bardo
8 bramki - Łukasz Idzi, Krzysztof Pietrzykowski
3 brami - Andrzej Wiszowaty
2 bramki - Radosław Wandzel, Daniel Pietrzak, Tomasz Zieliński, Robert Herdy
1 bramka - Łukasz Owczarek, Paweł Świerzawski, Marcin Brzęczkowski, Bartosz Zalot

Unia Złoty Stok
4 bramki - Bartłomiej Cebula
3 bramki - Dawid Gołdyn, Mateusz Bień
1 bramka - Wojciech Białek, Szymon Markowski, Paweł Radożycki, Kacper Gołuszko

Victoria Świebodzice
3 bramki -  Tomasz Borgoń, Kamil Kmieciak, Kacper Niemczyk
2 bramki - Artur Słapek, Kamil Drąg, Wojciech Błażyński, Marcin Traczykowski, Marcin Gawlik, Marcin Bałut
1 bramka - Paweł Zyl, Mariusz Błaszczak

Victoria Tuszyn
4 bramki - Marek Podleśny
3 bramki - Tomasz Garbacz, Karol Bohajczuk
1 bramka - Konrad Kossakowski, Michał Korbecki, Maciej Rakoczy

Zamek Kamieniec Ząbkowicki
7 bramek - Alex Silva
4 bramki - Kamil Sienkiewicz
3 bramki - Dawid Chamerski
2 bramki - Piotr Burczak, Paweł Kobrzak
1 bramka - Damian Węglarz, Wiktor Chamerski, Łukasz Ścigaj

Zdrój Jedlina-Zdrój
5 bramek - Łukasz Samiec
4 bramki - Piotr Kałoń
3 bramki - Mateusz Kubowicz. Jarosław Piątek
2 bramki - Michał Bartkowiak, Damian Kraus
1 bramka - Bartosz Chabrowski, Ireneusz Włochowski

Bramki samobójcze:
Adrian Śliżewski (Tuszyn) - 2 kolejka dla Nysy Kłodzko
Szymon Kloc (Grom) - 5 kolejka dla LKS-u Bystrzyca Górna
Krzysztof Szewczyk (Bystrzyca) - 6 kolejka dla LKS-u Gola Świdnicka
Maciej Woźniak (Polonia) - 7 kolejka dla Karolina Jaworzyna Śląska


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [505]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

TRENINGI

Podobny obraz SENIORZY Podobny obraz
PRZERWA ZIMOWA
 

Podobny obraz JUNIORZY Podobny obraz
PRZERWA ZIMOWA

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zdrój Jedlina ZdrójVictoria Tuszyn
Zdrój Jedlina Zdrój 3:9 Victoria Tuszyn
2018-11-17, 14:00:00
Stadion w Jedlinie-Zdroju
    relacja »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Pogoń Pieszyce 2:0 Włókniarz Kudowa Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:0 Karolina Jaworzyna Śląska
Skałki Stolec 3:1 Kryształ Stronie Śląskie
Granit Roztoka 0:2 Venus Nowice
Piławianka Piława Górna 0:3 Górnik Boguszów Gorce
Zdrój Jedlina Zdrój 3:9 Victoria Tuszyn
LKS Bystrzyca Górna 3:0 MKS Szczawno Zdrój
Grom Witków 3:0 Sparta Ziębice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

ZDRÓJ NA FACEBOOKU

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Klubu Sportowego "Zdrój" Jedlina-Zdrój do odwiedzania profilu Zielono-Czerwonych na Facebooku.
 
Wystarczy po prostu kliknąć
"Lubię To".