Dwa z trzech zaległych spotkań 22 kolejki została rozegrana. Nysa Kłodzko dość nieoczekiwanie tylko zremisowała w Piławie Górnej z miejscową Piławianką 0:0, a beniaminek z Boguszowa-Gorc pokonał u siebie Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:0. W tabeli, jak i w klasyfikacji strzelców nie nastąpiły znaczące zmiany. Czytaj "więcej>>".
Środa - 10 maja 2017 - godz. 18:00 - Stadion w Piławie Górnej
Piławianka Piława Górna - Nysa Kłodzko 0:0 (0:0)
Środa - 10 maja 2017 - godz. 18:00 - Stadion w Boguszowie-Gorcach
Górnik Boguszów-Gorce - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:0 (1:0)
Bramka: Ryszard Bejnarowicz 1 (Górnik)
Spotkanie Gromu Witków z MKS-em Szczawno-Zdrój zostało przełożone.
Czołówka klasyfikacji strzelców:
18 bramek - Sule Ayinla (Nysa)
17 bramek - Bartosz Chabrowski (Zdrój)
Strzelcy według drużyn:
Górnik Boguszów-Gorce
8 bramek - Jarosław Maliszewski
7 bramek - Kornel Duś, Ryszard Bejnarowicz
4 bramki - Konrad Zwolenik, Wojciech Kois, Wojciech Choiński
2 bramki - Patryk Ostrowski, Wojciech Klimek
1 bramka - Łukasz Podgórski
Grom Witków
9 bramek - Łukasz Liszka
5 bramek - Łukasz Cegielski
4 bramki - Przemysław Kloc
3 bramki - Adrian Skolimowski, Maciej Madziała
2 bramki - Paweł Zyl, Jarosław Solarz, Szymon Kloc
1 bramka - Bartosz Bucki, Michał Janiszewski, Krzysztof Piech, Tomasz Żołnierek, Maciej Turzański
Iskra Jaszkowa Dolna
9 bramek - Hubert Śliwiński
7 bramek - Mateusz Uroda, Mateusz Juszczyk
4 bramki - Jarosław Drobek
3 bramki - Wojciech Galiński
2 bramki - Marcin Kierkiewicz, Kamil Matusik
1 bramka - Marek Walkiewicz
LKS Bystrzyca Górna
14 bramek - Konrad Sajdak
7 bramek - Łukasz Somala
5 bramek - Wojciech Szewczyk
2 bramki - Michał Szewczyk, Michał Ponulak, Maksymilian Niedziałkowski
1 bramka - Paweł Somala, Mateusz Matuła, Mateusz Kępa, Artur Somala, Kamil Bezegłów, Wojciech Ciuba, Sebastian Ryś
LKS Gola Świdnicka
9 bramek - Maciej Madziała
5 bramek - Maciej Turzański, Grzegorz Fedorowicz
2 bramki - Krzysztof Górajewski, Paweł Madziarz
1 bramka - Kamil Młocek, Rafał Wilk, Dawid Trześniowski, Bartosz Zacharski, Łukasz Żygadło, Rafał Anioł, Mateusz Misztal
MKS Szczawno-Zdrój
10 bramek - Marcin Łysakowski
9 bramek - Tomasz Czechura
7 bramek - Damian Olejnik
6 bramek - Błażej Gromiak
3 bramki - Robert Koźlak
2 bramki - Łukasz Kiczuła
1 bramka - Tomasz Jastrzębowski, Wojciech Pyda, Tomasz Lewandowski
Niemczanka Niemcza
6 bramek - Remigiusz Kowerko
5 bramek - Rafał Góral
3 bramki - Bartosz Kowerko, Bartłomiej Kędziora
2 bramki - Patryk Kijowski
1 bramka - Tomasz Boczkowski, Jarosław Rapacz, Marian Kępski
Nysa Kłodzko
18 bramek - Sule Ayinla
11 bramek - Łukasz Tracz, Kamil Kowalski, Adam Bońkowski
4 bramki - Jacek Cebulski
3 bramki - Tomasz Pierzchalski
2 bramki - Kacper Fedorec, Artur Osick, Mikołaj Łazarowicz
1 bramka - Przemysław Sasinowski, Michał Syper, Michał Wojtaszek, Grzegorz Janowicz, Paweł Cebulski, Daniel Horka, Krzysztof Konowalczyk
Orlęta Krosnowice
8 bramek - Konrad Matusik
3 bramki - Kamil Matusik, Arkadiusz Pławiak, Patryk Wiącek
2 bramki - Krystian Radziszewski
1 bramka - Kamil Suski, Damian Moskalski
Piławianka Piława Górna
7 bramek - Arkadiusz Smęt
4 bramki - Jinhwan Lee
3 bramki - Michał Sienicki
2 bramki - Adrian Sobieszek, Damian Więczek
1 bramka - Daniel Smolarski, Jarosław Machowski, Tomasz Motyka
Pogoń Duszniki-Zdrój
6 bramek - Bartosz Staniszewski, Emil Kania
4 bramki - Mateusz Adamczyk, Piotr Lewandowski
3 bramki - Bartłomiej Drozdowski, Jacek Jakóbek
1 bramka - Bartholomaus Wilczyński, Mateusz Świgost, Sebastian Trzciński, Piotr Drozdowski, Sławomir Wiśniewski
Unia Złoty Stok
5 bramek - Krzysztof Trepka
3 bramki - Maciej Michalski, Jarosław Śleziak, Mateusz Bień, Szymon Markowski
2 bramki - Mateusz Śleziak, Mateusz Faron
1 bramka - Rafał Brysiak, Marcin Kolasa, Damian Miśkiewicz, Bartłomiej Cebula
Victoria Tuszyn
11 bramek - Bartłomiej Cegiełka
7 bramek - Oktawian Waligóra, Karol Bohajczuk
6 bramek - Maciej Rakoczy
5 bramek - Łukasz Grzywiński
4 bramki - Andrade Silva
3 bramki - Paweł Kuśmierek
2 bramki - Patryk Pytel, Adam Bohajczuk
1 bramka - Tomasz Garbacz, Ryszard Ciemski, Andrzej Szachniewicz
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
8 bramek - Mateusz Sopuch
7 bramek - Krystian Burczak
6 bramek - Kamil Sienkiewicz
5 bramek - Arkadiusz Majewski
4 bramki - Wojciech Brzózka
3 bramki - Wojciech Bierut
2 bramki - Jakub Nowak, Diogo Neto, Roman Ililov, Marek Podstawa
1 bramka - Mateusz Sopuch, Mariusz Deryło, Dawid Ruszczyński, Dariusz Mieszkalski, Łukasz Ścigaj, Rafał Góral
Zdrój Jedlina-Zdrój
17 bramek - Bartosz Chabrowski
9 bramek - Robert Kubowicz
5 bramki - Rafał Lipiński
4 bramki - Mateusz Kałwak
3 bramki - Konrad Karkułowski, Łukasz Samiec, Ireneusz Włochowski
2 bramki - Dominik Dudek, Łukasz Piątek, Damian Kraus, Maciej Piwoński
1 bramka - Piotr Kałoń, Paweł Zasada, Marcin Chołuj, Piotr Siara, Václav Pohl
Zjednoczeni Żarów
15 bramek - Mateusz Kołodziej
11 bramek - Adam Łagiewka
7 bramek - Patryk Chrapek
4 bramki - Tomasz Florczak, Krzysztof Goździejewski
3 bramki - Grzegorz Chłopek
2 bramki - Sylwester Zyl, Michał Klimaszewski
1 bramka - Adrian Kopacz, Mariusz Łuczak, Łukasz Kaczmarczyk, Bartłomiej Czoch, Mariusz Baziak, Łukasz Szuba
Bramki samobójcze
Łukasz Kaczmarczyk (Zjednoczeni) - 3 kolejka dla Nysy Kłodzko
Jarosław Rapacz (Niemczanka) - 4 kolejka dla Zdroju Jedlina-Zdrój
Janusz Kaczmarek (Niemczanka) - 4 kolejka dla Zdroju Jedlina-Zdrój
Łukasz Szpakowicz (Orlęta) - 5 kolejka dla Zamku Kamieniec Ząbkowicki
Ernest Kapusta (Gola) - 8 kolejka dla LKS-u Bystrzyca Górna
Krzysztof Piech (Grom) - 10 kolejka dla Niemczanki Niemcza
Łukasz Korniów (Unia) - 12 kolejka dla Górnika Boguszów-Gorce
Piotr Burczak (Zamek) - 13 kolejka dla LKS-u Gola Świdnicka
Václav Pohl (Zdrój) - 16 kolejka dla Zjednoczonych Żarów
Mateusz Trześniowski (Nysa) - 17 kolejka dla Gromu Witków
Michał Mucha (Orlęta) - 21 kolejka dla Zdroju Jedlina-Zdrój
Łukasz Samiec (Zdrój) - 24 kolejka dla Pogoni Duszniki-Zdrój
Łukasz Cegielski (Grom) - 24 kolejka dla Victorii Tuszyn