dzisiaj: 848, wczoraj: 415
ogółem: 2 234 109
statystyki szczegółowe
|
||||||
|
I edycja
Sezon 2009/2010
"lukas385"
II edycja
Sezon 2010/2011
"nadine"
III edycja
Sezon 2011/2012
"wtiger222"
IV edycja
Sezon 2012/2013
"wtiger222"
V edycja
Sezon 2013/2014
"wtiger222"
VI edycja
Sezon 2014/2015
"chaberinho96"
VII edycja
Sezon 2015/2016
"lukas385"
VIII edycja
Sezon 2016/2017
"chaberinho96"
"wtiger222"
IX edycja
Sezon 2017/2018
"lukasz235"
X edycja
Sezon 2018/2019
"arts68"
Za nami 28 kolejka wałbrzyskiej Klasy Okręgowej. W walce o awans zostały cztery drużyny, a mianowicie liderująca Nysa Kłodzko, Zjednoczeni Żarów, Górnik Boguszów-Gorce i Victoria Tuszyn. Zdrój po porażce w Witkowie spadł na 5 miejsce i stracił matematyczne szanse na promocję wyżej, jednak nadal ma szanse na awans pozycję wyżej. Na dole tabeli wycofane w zimie zespoły z Niemczy i Goli Świdnickiej, oraz Orlęta Krosnowice, które straciły już szansę na utrzymanie i od nowego sezonu zagrają w Klasie A. O uniknięcie jeszcze jednego miejsca walczą Piławianka Piława Górna, Unia Złoty Stok i Pogoń Duszniki-Zdrój. W klasyfikacji strzelców nadal prowadzi jedlinianin, Bartosz Chabrowski z dorobkiem 22 bramek, ale na tylko jedno trafienie zbliżył się Nigeryjczyk z Nysy Kłodzko, Sule Ayinla. Czytaj "więcej>>".
Sobota - 3 czerwca 2017 - godz. 17:00 - Stadion w Tuszynie
Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 4:2 (3:0)
Bramki: Andrade Silva 1, Bartłomiej Błaszczyk 1, Oktawian Waligóra 1, Patryk Pytel 1 (Victoria) - Sule Ayinla 2 (Nysa)
Sobota - 3 czerwca 2017 - godz. 17:00 - Stadion w Szczawnie-Zdroju
MKS Szczawno-Zdrój - Zjednoczeni Żarów 2:5 (1:3)
Bramki: Błażej Gromniak 1, Tomasz Czechura 1 (MKS) - Krzysztof Goździejewski 2, Mateusz Kołodziej 2, Adam Łagiewka 1 (Zjednoczeni)
Sobota - 3 czerwca 2017 - godz. 17:00 - Stadion w Krosnowicach
Orlęta Krosnowice - Piławianka Piława Górna 1:4 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Pławiak 1 (Orlęta) - Michał Sienicki 2, Damian Więczek 1, Tomasz Motyka 1 (Piławianka)
Sobota - 3 czerwca 2017 - godz. 17:00 - Stadion w Dusznikach-Zdroju
Pogoń Duszniki-Zdrój - Unia Złoty Stok 1:3 (0:0)
Bramki: Marco Tysiak 1 (Pogoń) - Marcel Kliś 2, Damian Miśkiewicz 1 (Unia)
Sobota - 3 czerwca 2017 - godz. 17:00 - Stadion w Witkowie
Grom Witków - Zdrój Jedlina-Zdrój 3:0 (1:0)
Bramki: Przemysław Kloc 2, Jakub Smutek 1 (Grom)
Niedziela - 4 czerwca 2017 - godz. 17:00 - Stadion w Boguszowie-Gorcach
Górnik Boguszów-Gorce - Iskra Jaszkowa Dolna 2:1 (0:0)
Bramki: Piotr Kałoń 1, Łukasz Podgórski 1 (Górnik) - Mateusz Uroda (Iskra)
Czołówka klasyfikacji strzelców:
22 bramki - Bartosz Chabrowski (Zdrój)
21 bramek - Sule Ayinla (Nysa)
Strzelcy według drużyn:
Górnik Boguszów-Gorce
11 bramek - Ryszard Bejnarowicz
8 bramek - Jarosław Maliszewski, Kornel Duś
6 bramek - Konrad Zwolenik
4 bramki - Wojciech Kois, Wojciech Choiński
2 bramki - Patryk Ostrowski, Wojciech Klimek, Piotr Kałoń, Łukasz Podgórski
1 bramka - Rafał Siczek, Jarosław Pryk
Grom Witków
11 bramek - Łukasz Liszka
8 bramek - Przemysław Kloc
5 bramek - Łukasz Cegielski
4 bramki - Maciej Madziała
3 bramki - Adrian Skolimowski, Szymon Kloc
2 bramki - Paweł Zyl, Jarosław Solarz, Maciej Turzański, Jakub Smutek
1 bramka - Bartosz Bucki, Michał Janiszewski, Krzysztof Piech, Tomasz Żołnierek
Iskra Jaszkowa Dolna
10 bramek - Hubert Śliwoński, Mateusz Uroda
7 bramek - Mateusz Juszczyk
5 bramek - Jarosław Drobek
3 bramki - Wojciech Galiński
2 bramki - Marcin Kierkiewicz, Kamil Matusik
1 bramka - Marek Walkiewicz, Tomasz Wcisło, Łukasz Gargała
LKS Bystrzyca Górna
16 bramek - Konrad Sajdak
9 bramek - Łukasz Somala
6 bramek - Wojciech Szewczyk
3 bramki - Wojciech Somala, Michał Ponulak, Wojciech Ciuba
2 bramki - Michał Szewczyk, Maksymilian Niedziałkowski, Sebastian Ryś
1 bramka - Paweł Somala, Mateusz Matuła, Mateusz Kępa, Artur Somala, Kamil Bezegłów, Wojciech Somala, Łukasz Januszkiewicz
LKS Gola Świdnicka
9 bramek - Maciej Madziała
5 bramek - Maciej Turzański, Grzegorz Fedorowicz
2 bramki - Krzysztof Górajewski, Paweł Madziarz
1 bramka - Kamil Młocek, Rafał Wilk, Dawid Trześniowski, Bartosz Zacharski, Łukasz Żygadło, Rafał Anioł, Mateusz Misztal
MKS Szczawno-Zdrój
10 bramek - Marcin Łysakowski, Damian Olejnik, Tomasz Czechura
9 bramek - Błażej Gromiak
3 bramki - Robert Koźlak
2 bramki - Łukasz Kiczuła
1 bramka - Tomasz Jastrzębowski, Wojciech Pyda, Tomasz Lewandowski
Niemczanka Niemcza
6 bramek - Remigiusz Kowerko
5 bramek - Rafał Góral
3 bramki - Bartosz Kowerko, Bartłomiej Kędziora
2 bramki - Patryk Kijowski
1 bramka - Tomasz Boczkowski, Jarosław Rapacz, Marian Kępski
Nysa Kłodzko
21 bramek - Sule Ayinla
12 bramek - Łukasz Tracz, Adam Bońkowski
11 bramek - Kamil Kowalski
6 bramek - Jacek Cebulski
5 bramek - Tomasz Pierzchalski
4 bramki - Mikołaj Łazarowicz
2 bramki - Kacper Fedorec, Artur Osick
1 bramka - Przemysław Sasinowski, Michał Syper, Michał Wojtaszek, Grzegorz Janowicz, Paweł Cebulski, Daniel Horka, Krzysztof Konowalczyk
Orlęta Krosnowice
8 bramek - Konrad Matusik
5 bramek - Arkadiusz Pławiak
3 bramki - Kamil Matusik, Patryk Wiącek
2 bramki - Krystian Radziszewski
1 bramka - Kamil Suski, Damian Moskalski
Piławianka Piława Górna
7 bramek - Arkadiusz Smęt
r bramek - Michał Sienicki
4 bramki - Jinhwan Lee
3 bramki - Adrian Sobieszek, Damian Więczek
2 bramki - Tomasz Motyka
1 bramka - Daniel Smolarski, Jarosław Machowski, Łukasz Sienicki
Pogoń Duszniki-Zdrój
6 bramek - Bartosz Staniszewski, Emil Kania
4 bramki - Mateusz Adamczyk, Piotr Lewandowski
3 bramki - Bartłomiej Drozdowski, Jacek Jakóbek
2 bramki - Sławomir Wiśniewski
1 bramka - Bartholomaus Wilczyński, Mateusz Świgost, Sebastian Trzciński, Piotr Drozdowski, Marco Tysiak
Unia Złoty Stok
5 bramek - Krzysztof Trepka
3 bramki - Maciej Michalski, Jarosław Śleziak, Mateusz Bień, Szymon Markowski, Marcel Kliś
2 bramki - Mateusz Śleziak, Mateusz Faron, Rafał Brysiak, Damian Miśkiewicz
1 bramka - Marcin Kolasa, Bartłomiej Cebula
Victoria Tuszyn
12 bramek - Bartłomiej Cegiełka
8 bramek - Oktawian Waligóra
7 bramek - Karol Bohajczuk
6 bramek - Maciej Rakoczy
5 bramek - Łukasz Grzywiński, Andrade Silva
3 bramki - Paweł Kuśmierek., Patryk Pytel
2 bramki - Adam Bohajczuk
1 bramka - Tomasz Garbacz, Ryszard Ciemski, Andrzej Szachniewicz, Bartosz Sikora, Bartłomiej Błaszczyk
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
8 bramek - Mateusz Sopuch, Arkadiusz Majewski
7 bramek - Krystian Burczak
6 bramek - Kamil Sienkiewicz
4 bramki - Wojciech Brzózka
3 bramki - Wojciech Bierut
2 bramki - Jakub Nowak, Diogo Neto, Roman Ililov, Marek Podstawa, Rafał Góral
1 bramka - Mateusz Sopuch, Mariusz Deryło, Dawid Ruszczyński, Dariusz Mieszkalski, Łukasz Ścigaj, Piotr Burczak
Zdrój Jedlina-Zdrój
22 bramki - Bartosz Chabrowski
10 bramek - Robert Kubowicz
5 bramki - Rafał Lipiński
4 bramki - Mateusz Kałwak, Konrad Karkułowski, Łukasz Samiec
3 bramki - Ireneusz Włochowski, Dominik Dudek
2 bramki - Dominik Dudek, Łukasz Piątek, Damian Kraus, Maciej Piwoński
1 bramka - Piotr Kałoń, Paweł Zasada, Marcin Chołuj, Piotr Siara, Václav Pohl
Zjednoczeni Żarów
17 bramek - Mateusz Kołodziej
13 bramek - Adam Łagiewka
7 bramek - Patryk Chrapek, Krzysztof Goździejewski
4 bramki - Tomasz Florczak
3 bramki - Grzegorz Chłopek
2 bramki - Sylwester Zyl, Michał Klimaszewski
1 bramka - Adrian Kopacz, Mariusz Łuczak, Łukasz Kaczmarczyk, Bartłomiej Czoch, Mariusz Baziak, Łukasz Szuba
Bramki samobójcze
Łukasz Kaczmarczyk (Zjednoczeni) - 3 kolejka dla Nysy Kłodzko
Jarosław Rapacz (Niemczanka) - 4 kolejka dla Zdroju Jedlina-Zdrój
Janusz Kaczmarek (Niemczanka) - 4 kolejka dla Zdroju Jedlina-Zdrój
Łukasz Szpakowicz (Orlęta) - 5 kolejka dla Zamku Kamieniec Ząbkowicki
Ernest Kapusta (Gola) - 8 kolejka dla LKS-u Bystrzyca Górna
Krzysztof Piech (Grom) - 10 kolejka dla Niemczanki Niemcza
Łukasz Korniów (Unia) - 12 kolejka dla Górnika Boguszów-Gorce
Piotr Burczak (Zamek) - 13 kolejka dla LKS-u Gola Świdnicka
Václav Pohl (Zdrój) - 16 kolejka dla Zjednoczonych Żarów
Mateusz Trześniowski (Nysa) - 17 kolejka dla Gromu Witków
Michał Mucha (Orlęta) - 21 kolejka dla Zdroju Jedlina-Zdrój
Łukasz Samiec (Zdrój) - 24 kolejka dla Pogoni Duszniki-Zdrój
Łukasz Cegielski (Grom) - 24 kolejka dla Victorii Tuszyn
Marcin Jaskółowski (Górnik) - 25 kolejka dla Nysy Kłodzko
Paweł Kuśmierek (Victoria) - 26 kolejka dla Zdroju Jedlina-Zdrój
SENIORZY
PONIEDZIAŁKI, ŚRODY - GODZ. 18:00
STADION W JEDLINIE-ZDROJU
Zdrój Jedlina Zdrój | 6:1 | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
2020-03-07, 15:30:00 Stadion w Jedlinie-Zdroju |
||
relacja » | ||
mecz towarzyski |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Wałbrzych | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 | |||||||||||||||||||||
|
|