Nie ma już zaległości w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej. W zaległym spotkaniu 12 kolejki Grom Witków pokonał w Świebodzicach z miejscową Victorią 4:1. Nie zmieniło to wiele ani w czołówce, ani w strefie spadkowej, ani w klasyfikacji strzelców. Czytaj "więcej>>".
Victoria Świebodzice - Grom Witków 1:4 (0:4)
Daniel Borowiec 1 (Victoria) - Michał Janiszewski 2, Paweł Zyl 2 (Grom)
Czołówka klasyfikacji strzelców:
19 bramek - Mateusz Poświstajło (Kryształ)
15 bramek - Bartosz Chabrowski (Zdrój)
Strzelcy według drużyn:
GRANIT ROZTOKA
8 bramek - Damian Danaj
5 bramek - Kamil Orda
2 bramki - Wojciech Grzęda, Wojciech Kulasa, Tomasz Horodecki
1 bramka - Paweł Wojdyła, Tomasz Diduszko, Mateusz Aleksiuk, Tomasz Jędryka
GROM WITKÓW
6 bramek - Przemysław Kloc
5 bramek - Paweł Zyl
4 bramki - Maciej Madziała, Michał Janiszewski
3 bramki - Jakub Smutek
2 bramki - Łukasz Cegielski
1 bramka - Łukasz Liszka. Szymon Kloc, Maciej Turzański, Marcin Cegielski
ISKRA JASZKOWA DOLNA
14 bramek - Piotr Satanowski
7 bramek - Kamil Matusik
5 bramek - Mateusz Juszczyk
3 bramki - Łukasz Szpakowicz
2 bramki - Mateusz Uroda
1 bramka - Hubert Śliwiński, Łukasz Gargała
KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE
19 bramek - Mateusz Poświstajło
11 bramem - Marcin Poświstajło
10 bramek - Tomasz Haydon
4 bramki - Szymon Błachut
3 bramki - Bartosz Gumpert, Michał Poświstajło
1 bramka - Mateusz Bajrak, Dariusz Bugajski, Maciej Śliwa, Kacper Kaziuk
LKS BYSTRZYCA GÓRNA
6 bramek - Łukasz Somala
5 bramek - Kamil Bezegłów, Wojciech Szewczyk
3 bramki - Sebastian Ryś, Tomasz Markiewicz
2 bramki - Krzysztof Szewczyk
1 bramka - Jakub Pindel, Bartłomiej Mottel, Przemysław Urban
MKS SZCZAWNO-ZDRÓJ
6 bramek - Błażej Gromniak
5 bramek - Filip Brzeziński
4 bramki - Marcin Łysakowski
3 bramki - Tomasz Lewandowski
2 bramki - Tomasz Czechura, Michał Korościk
1 bramka - Bartosz Roszak, Radosław Mordal
ORZEŁ LUBAWKA
13 bramek - Krzysztof Musiał
5 bramek - Jacek Adamowicz
1 bramka - Michał Meuszyński, Radosław Lidwin, Karol Królak, Mateusz Jaszczur, Michał Majerski
PIAST NOWA RUDA
11 bramek - Łukasz Kamiński
7 bramek - Krzysztof Mika, Artur Osicki
6 bramek - Lukas Soumar
5 bramek - Oleksii Fatianov
3 bramki - Ernest Polak
2 bramki - Dawid Kęska
1 bramka - Krzysztof Czarnkowski, Martin Ruzicka, Seweryn Sarowicz
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA
13 bramek - Michał Sienicki
3 bramki - Konrad Lechocki
2 bramki - Tomasz Motyka, Adam Briziński, Damian Więczek
1 bramka - Andrzej Więch, Łukasz Sienicki, Przemysław Kaleta, Daniel Smolarski
POGOŃ DUSZNIKI-ZDRÓJ
4 bramki - Piotr Lewandowski
3 bramki - Bartłomiej Drozdowski
2 bramki - Marco Tysiak
1 bramka - Jacek Jakóbek, Marcin Skarbiński, Krzysztof Maciejczyk, Dominik Uznański, Sławomir Wiśniewski, Karol Laszewski, Emil Kania
SKAŁKI STOLEC
8 bramek - Piotr Kupiec
6 bramek - Mateusz Prokop
3 bramki - Łukasz Głowak, Mateusz Kuranda, Dawid Molęda, Łukasz Idzi
2 bramki - Daniel Pietrzak, Mateusz Faron
1 bramka - Krzysztof Cupiał, Michał Cwanek, Damian Iwanicki
VICTORIA ŚWIEBODZICE
3 bramki - Marcin Błachut, Daniel Borowiec
2 bramki - Łukasz Galasiński, Yehor Yehorov, Kamil Kmieciak
1 bramka - Łukasz Dolecki, Daniel Gandera, Tomasz Borgoń
VICTORIA TUSZYN
5 bramek - Karol Bohajczuk
4 bramki - Bartłomiej Cegiełka, Tomasz Garbacz, Karol Bohajczuk
3 bramki - Melis Shaveddinov, Oktawian Waligóra, Paweł Kuśmierek
2 bramki - Tomasz Garbacz, Patryk Pytel
1 bramka - Kamil Bób, Bartosz Sikora, Andrzej Szachniewicz
ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
7 bramek - Dariusz Mieszkalski
6 bramek - Arkadiusz Majewski
3 bramki - Kamil Sienkiewicz, Mateusz Sopuch
2 bramki - Marcin Kolasa, Wiktor Chamerski
1 bramka - Krystian Burczak, Łukasz Ścigaj, Wojciech Nowak, Mateusz Chołuj
ZDRÓJ JEDLINA-ZDRÓJ
15 bramek - Bartosz Chabrowski
4 bramki - Konrad Karkułowski, Rafał Lipiński
2 bramki - Marcin Michnicki
1 bramka - Mateusz Trojak, Paweł Zasada, Mateusz Kałwak, Łukasz Samiec
ZJEDNOCZENI ŻARÓW
10 bramek - Konrad Sajdak
7 bramek - Krzysztof Goździejewski
5 bramek - Mateusz Andrzejewski
4 bramki - Adam Łagiewka
3 bramki - Radosław Wojnowski
2 bramki - Bartłomiej Czoch, Jakub Skorek
1 bramka - Mariusz Baziak, Grzegorz Chłopek, Jakub Skorek, Łukasz Jernutowski, Bartosz Bobrecki, Roman Khvostenko
BRAMKI SAMOBÓJCZE
Krystian Burczak (Zamek) - 3 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (2:2)
Kacper Starościk (Piławianka) - 5 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (2:3)
Tomasz Haydon (Kryształ) - 5 kolejka dla Granitu Roztoka (2:4)
Dorian Laskowski (Victoria Ś.) - 6 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (1:6)
Krzysztof Piech (Grom) - 6 kolejka dla Piławianki Piława Górna (4:3)
Maciej Turzański (Grom) - 6 kolejka dla Piławianki Piława Górna (4:3)
Jakub Pindel (LKS) - 8 kolejka dla Pogoni Duszniki-Zdrój (7:1)
Przemysław Kowalewski (Kryształ) - 11 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (6:4)
Marcin Kolasa (Zamek) - 12 kolejka dla Pogoni Duszniki-Zdrój (2:3)