Odbyły się kolejne dwa mecze zaległej 16 kolejki rozgrywek, które zostały przełożone z powodu ataku zimy w pierwotnym terminie. Zamek Kamieniec Ząbkowicki podzielił się punktami z MKS-em Szczawno-Zdrój, a Victoria Tuszyn odprawiła z kwitkiem Pogoń Duszniki-Zdrój. Po tych spotkaniach niewiele zmieniło się zarówno w ligowej tabeli, jak również w klasyfikacji strzelców. Czytaj "więcej>".
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - MKS Szczawno-Zdrój 4:4 (3:0)
Piotr Satanowski 2, Arkadiusz Majewski 1, Dariusz Mieszkalski 1 (Zamek) - Nazar Mylyk 2, Bartłomiej Lisiecki 1, Tomasz Lewandowski 1 (MKS)
Victoria Tuszyn - Pogoń Duszniki-Zdrój 3:1 (2:1)
Karol Bohajczuk 1, Bartłomiej Błaszczyk 1, Andreade Silva 1 (Victoria) - Kacper Fedorec 1 (Pogoń)
Czołówka klasyfikacji strzelców:
28 bramek - Mateusz Poświstajło (Kryształ)
23 bramki - Marcin Poświstajło (Kryształ)
Strzelcy według drużyn:
GRANIT ROZTOKA
11 bramek - Damian Danaj
8 bramek - Kamil Orda
3 bramki - Tomasz Jędryka, Wojciech Kulasa
2 bramki - Wojciech Grzęda, Tomasz Horodecki
1 bramka - Paweł Wojdyła, Tomasz Diduszko, Mateusz Aleksiuk, Arkadiusz Pyda
GROM WITKÓW
9 bramek - Przemysław Kloc
6 bramek - Paweł Zyl
5 bramek - Maciej Madziała
4 bramki - Michał Janiszewski, Łukasz Cegielski
3 bramki - Jakub Smutek
2 bramki - Łukasz Liszka
1 bramka - Szymon Kloc, Maciej Turzański, Marcin Cegielski
ISKRA JASZKOWA DOLNA
7 bramek - Kamil Matusik
5 bramek - Mateusz Juszczyk
4 bramki - Łukasz Szpakowicz
3 bramki - Hubert Śliwiński
2 bramki - Mateusz Uroda, Jarosław Drobek, Adam Gwiżdż
1 bramka - Hubert Śliwiński, Łukasz Gargała, Konrad Matusik
KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE
28 bramek - Mateusz Poświstajło
23 bramki - Marcin Poświstajło
11 bramek - Tomasz Haydon
4 bramki - Szymon Błachut, Bartosz Gumpert
3 bramki - Michał Poświstajło
2 bramki - Mateusz Bajrak, Mateusz Nowik
1 bramka - Dariusz Bugajski, Maciej Śliwa, Kacper Kaziuk
LKS BYSTRZYCA GÓRNA
9 bramek - Kamil Bezegłów
7 bramek - Łukasz Somala
5 bramek - Wojciech Szewczyk
4 bramki - Eryk Klemiński
3 bramki - Sebastian Ryś, Tomasz Markiewicz, Krzysztof Szewczyk, Bartosz Klag
2 bramki - Łukasz Żydagło
1 bramka - Jakub Pindel, Bartłomiej Mottel, Przemysław Urban, Filip Ciuba, Tomasz Kończak, Artur Somala
MKS SZCZAWNO-ZDRÓJ
9 bramek - Błażej Gromniak
7 bramek - Filip Brzeziński
5 bramek - Tomasz Lewandowski
4 bramki - Marcin Łysakowski
2 bramki - Tomasz Czechura, Michał Korościk, Radosław Mordal, Paweł Tobiasz, Nazar Mylyk
1 bramka - Bartosz Roszak, Tomasz Rutkowski, Bartłomiej Lisiecki
ORZEŁ LUBAWKA
16 bramek - Krzysztof Musiał
7 bramek - Jacek Adamowicz
2 bramki - Karol Królak
1 bramka - Michał Meuszyński, Radosław Lidwin, Mateusz Jaszczur, Michał Majerski, Bartosz Siwak, Tomasz Szyszka, Arkadiusz Skrzypczak
PIAST NOWA RUDA
12 bramek - Łukasz Kamiński
11 bramek - Krzysztof Mika
10 bramek - Lukas Soumar, Artur Osicki
5 bramek - Oleksii Fatianov
4 bramki - Dawid Kęska
3 bramki - Ernest Polak, Patryk Kołat
2 bramki - Marcel Schmidt
1 bramka - Krzysztof Czarnkowski, Martin Ruzicka, Seweryn Sarowicz, Rafał Bolisęga, Cyprian Kurpiel
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA
16 bramek - Michał Sienicki
5 bramek - Konrad Lechocki, Damian Więczek
3 bramki - Przemysław Kaleta
2 bramki - Tomasz Motyka, Adam Briziński
1 bramka - Andrzej Więch, Łukasz Sienicki, Daniel Smolarski, Rafał Kucharek
POGOŃ DUSZNIKI-ZDRÓJ
5 bramek - Piotr Lewandowski, Marco Tysiak
3 bramki - Bartłomiej Drozdowski, Jacek Jakóbek
2 bramki - Marcin Skarbiński
1 bramka - Krzysztof Maciejczyk, Dominik Uznański, Sławomir Wiśniewski, Karol Laszewski, Emil Kania, Seweryn Sarkowicz, Kacper Fedorec
SKAŁKI STOLEC
12 bramek - Piotr Kupiec
6 bramek - Mateusz Prokop
5 bramek - Łukasz Idzi
4 bramki - Mateusz Kuranda, Łukasz Głowak
3 bramki - Dawid Molęda
2 bramki - Daniel Pietrzak, Mateusz Faron, Marek Galik
1 bramka - Krzysztof Cupiał, Michał Cwanek, Damian Iwanicki, Bartosz Zalot, Paweł Dudzic, Kacper Dominik
VICTORIA ŚWIEBODZICE
5 bramek - Daniel Borowiec
3 bramki - Marcin Błachut, Daniel Gandera
2 bramki - Łukasz Galasiński, Yehor Yehorov, Kamil Kmieciak
1 bramka - Łukasz Dolecki, Tomasz Borgoń, Paweł Uglis, Denis Surmaj, Marcin Chołuj
VICTORIA TUSZYN
8 bramek - Karol Bohajczuk
5 bramek - Tomasz Garbacz, Oktawian Waligóra
4 bramki - Bartłomiej Cegiełka
3 bramki - Melis Shaveddinov, Paweł Kuśmierek, Bartłomiej Błaszczak, Andreade Silva
2 bramki - Patryk Pytel, Paweł Kucharski
1 bramka - Kamil Bób, Bartosz Sikora, Andrzej Szachniewicz
ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
21 bramek - Piotr Satanowski (14 dla Iskry Jaszkowa Dolna)
9 bramek - Arkadiusz Majewski
8 bramek - Dariusz Mieszkalski
5 bramki - Kamil Sienkiewicz
4 bramki - Mateusz Sopuch
3 bramki - Mateusz Chołuj
2 bramki - Marcin Kolasa, Wiktor Chamerski
1 bramka - Krystian Burczak, Łukasz Ścigaj, Wojciech Nowak
ZDRÓJ JEDLINA-ZDRÓJ
15 bramek - Bartosz Chabrowski
5 bramek - Rafał Lipiński
4 bramki - Konrad Karkułowski
2 bramki - Marcin Michnicki, Paweł Zasada, Robert Kubowicz
1 bramka - Mateusz Trojak, Mateusz Kałwak, Łukasz Samiec
ZJEDNOCZENI ŻARÓW
13 bramek - Konrad Sajdak
11 bramek - Krzysztof Goździejewski
5 bramek - Mateusz Andrzejewski, Adam Łagiewka
4 bramki - Bartłomiej Czoch
3 bramki - Radosław Wojnowski
2 bramki - Jakub Skorek, Roman Khvostenko
1 bramka - Mariusz Baziak, Grzegorz Chłopek, Jakub Skorek, Łukasz Jernutowski, Bartosz Bobrecki, Łukasz Szuba, Wojciech Szewczyk, Daniel Uszczyk
BRAMKI SAMOBÓJCZE
Krystian Burczak (Zamek) - 3 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (2:2)
Kacper Starościk (Piławianka) - 5 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (2:3)
Tomasz Haydon (Kryształ) - 5 kolejka dla Granitu Roztoka (2:4)
Dorian Laskowski (Victoria Ś.) - 6 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (1:6)
Krzysztof Piech (Grom) - 6 kolejka dla Piławianki Piława Górna (4:3)
Maciej Turzański (Grom) - 6 kolejka dla Piławianki Piława Górna (4:3)
Jakub Pindel (LKS) - 8 kolejka dla Pogoni Duszniki-Zdrój (7:1)
Przemysław Kowalewski (Kryształ) - 11 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (6:4)
Marcin Kolasa (Zamek) - 12 kolejka dla Pogoni Duszniki-Zdrój (2:3)
Marcin Wiśniewski (Skałki) - 17 kolejka dla Iskry Jaszkowa Dolna (4:2)
Krzysztof Maciejczyk (Pogoń) - 19 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (1:4)
Damian Kijak (Skałki) - 19 kolejka dla LKS-u Bystrzyca Górna (0:3)
Marcin Skarbiński (Pogoń) - 20 kolejka dla Gromu Witków (1:4)
Krzysztof Maciejczyk (Pogoń) - 20 kolejka dla Gromu Witków (1:4)