Klub Sportowy "Zdrój" Jedlina-Zdrój - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Victoria Tuszyn - Karolina Jaworzyna Śląska 1:0
  • Venus Nowice - MKS Szczawno Zdrój 6:0
  • Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:2
  • Górnik Boguszów Gorce - Włókniarz Kudowa Zdrój 0:3
  • Zdrój Jedlina Zdrój - Granit Roztoka 1:4
  • Sparta Ziębice - Kryształ Stronie Śląskie 2:0
  • LKS Bystrzyca Górna - Skałki Stolec 2:1
  • Grom Witków - Pogoń Pieszyce 1:2
  •        

Zegar

Logowanie

Kontakt z adminem

lukasz.stachowski.385@.gmail.com

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 458, wczoraj: 450
ogółem: 1 513 927

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. arts68 93
2. lukasz235 63
3. wtiger222 0

ZWYCIĘZCY LIGI TYPERA

I edycja
Sezon 2009/2010
"lukas385"

II edycja
Sezon 2010/2011
"nadine"

III edycja
Sezon 2011/2012
"wtiger222"

IV edycja
Sezon 2012/2013
"wtiger222"

V edycja
Sezon 2013/2014
"wtiger222"

VI edycja
Sezon 2014/2015
"chaberinho96"

VII edycja
Sezon 2015/2016
"lukas385"

VIII edycja
Sezon 2016/2017
"chaberinho96"
"wtiger222"

IX edycja
Sezon 2017/2018
"lukasz235"

Aktualności

Podsumowanie 28 kolejki

  • autor: lukas385, 2018-06-06 14:00

Po 28 kolejce nadal nie wiemy ostatniej niewiadomej, to znaczy kto jako ostatni opuści wałbrzyską Klasę Okręgową. Na górze wszystko już jasne, awans wywalczyły Piast Nowa Ruda i Zjednoczeni Żarów. O ostatnie miejsce podium walczą LKS Bystrzyca Górna i Victoria Tuszyn. Zdrój zachował swoje 10 miejsce. Na dole zdegradowane już zespoły ze Świebodzic, Dusznik-Zdroju i Lubawki, oraz dwie drużyny, które walczą o utrzymanie, czyli Iskra Jaszkowa Dolna i MKS Szczawno-Zdrój. Na czele klasyfikacji strzelców bez zmian. Prowadzi Mateusz Poświstajło przed Marcinem Poświstajło. Obaj zawodnicy reprezentują barwy Kryształu Stronie Śląskie. Czytaj "więcej>>".

Kryształ Stronie Śląskie - Zjednoczeni Żarów 1:3 (1:1)
Michał Poświstajło 1 (Kryształ) - Konrad Sajdak 2, Krzysztof Goździejewski 1 (Zjednoczeni)

Granit Roztoka - Piast Nowa Ruda 2:3 (0:0)
Kamil Orda 2 (Granit) - Lukas Soumar 2, Artur Osicki 1 (Piast)

Victoria Świebodzice - Pogoń Duszniki-Zdrój 4:0 (2:0)
Euzebiusz Wojdat 1, Tomasz Borgoń 1, Daniel Borowiec 1, Mateusz Świgost 1 (s) (Victoria)

Orzeł Lubawka - Victoria Tuszyn 1:3 (1:1)
Krszysztof Musiał 1 (Orzeł) - Oktawian Waligóra 1, Karol Bohajczuk 1, Andrzej Szachniewicz 1 (Victoria)

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piławianka Piława Górna 2:1 (2:1)
Rafał Góral 1, Wojciech Bierut 1 (Zamek) - Konrad Lechocki 1 (Piławianka)

Iskra Jaszkowa Dolna - Grom Witków 4:1 (2:0)
Adam Gwiżdż 1, Konrad Matusik 1, Hubert Śliwiński, Jarosław Dędys 1 (Iskra) - Łukasz Cegielski 1 (Grom)

LKS Bystrzyca Górna - Zdrój Jedlina-Zdrój 3:0 wo
Goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Skałki Stolec - MKS Szczawno-Zdrój 3:0 wo
Goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz.


Czołówka klasyfikacji strzelców:
29 bramek - Mateusz Poświstajło (Kryształ)
25 bramek - Marcin Poświstajło (Kryształ)


Strzelcy według drużyn:

GRANIT ROZTOKA
18 bramek - Damian Danaj
11 bramek - Kamil Orda
4 bramki - Wojciech Kulasa
3 bramki - Tomasz Jędryka, Wojciech Grzęda, Paweł Wojdyła
2 bramki - Tomasz Horodecki, Kamil Kurzalewski
1 bramka - Tomasz Diduszko, Mateusz Aleksiuk, Arkadiusz Pyda, Bogdan Pyda

GROM WITKÓW
12 bramek - Przemysław Kloc
9 bramek - Łukasz Cegielski
7 bramek - Paweł Zyl, Maciej Madziała
6 bramek - Michał Janiszewski
3 bramki - Jakub Smutek
2 bramki -  Łukasz Liszka
1 bramka - Szymon Kloc, Maciej Turzański, Marcin Cegielski, Dawid Kusio, Krzysztof Piech, Jakub Krzysztań

ISKRA JASZKOWA DOLNA
10 bramek - Kamil Matusik
5 bramek - Mateusz Juszczyk
4 bramki - Łukasz Szpakowicz, Hubert Śliwiński
3 bramki - Jarosław Drobek, Adam Gwiżdż, Konrad Matusik
2 bramki - Mateusz Uroda, Hubert Śliwiński
1 bramka - Łukasz Gargała, Jarosław Dędys

KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE
29 bramek - Mateusz Poświstajło
25 bramek - Marcin Poświstajło
13 bramek - Tomasz Haydon
4 bramki - Szymon Błachut, Bartosz Gumpert, Michał Poświstajło
2 bramki - Mateusz Bajrak, Mateusz Nowik
1 bramka - Dariusz Bugajski, Maciej Śliwa, Kacper Kaziuk, Wojciech Woś

LKS BYSTRZYCA GÓRNA
10 bramek - Kamil Bezegłów
8 bramek - Łukasz Somala
5 bramek - Wojciech Szewczyk
4 bramki - Eryk Klemiński, Krzysztof Szewczyk
3 bramki - Sebastian Ryś, Tomasz Markiewicz, Bartosz Klag, Artur Somala, Tomasz Łysoń , Łukasz Żygadło
1 bramka - Jakub Pindel, Bartłomiej Mottel, Przemysław Urban, Filip Ciuba, Tomasz Kończak

MKS SZCZAWNO-ZDRÓJ
11 bramek - Błażej Gromniak
10 bramek - Filip Brzeziński
7 bramek - Tomasz Lewandowski
4 bramki - Marcin Łysakowski, Paweł Tobiasz
2 bramki - Tomasz Czechura, Michał Korościk, Radosław Mordal, Nazar Mylyk
1 bramka - Bartosz Roszak, Tomasz Rutkowski, Bartłomiej Lisiecki, Mateusz Korulczyk

ORZEŁ LUBAWKA
22 bramki - Krzysztof Musiał
7 bramek - Jacek Adamowicz
2 bramki - Karol Królak
1 bramka - Michał Meuszyński, Radosław Lidwin, Mateusz Jaszczur, Michał Majerski, Bartosz Siwak, Tomasz Szyszka, Arkadiusz Skrzypczak, Piotr Gleb

PIAST NOWA RUDA
14 bramek - Krzysztof Mika, Lukas Soumar
13 bramek - Łukasz Kamiński, Artur Osicki
5 bramek - Oleksii Fatianov, Dawid Kęska
4 bramki - Patryk Kołat
3 bramki - Ernest Polak, Marcel Schmidt
2 bramki - Martin Ruzicka
1 bramka - Krzysztof Czarnkowski, Seweryn Sarowicz, Rafał Bolisęga, Cyprian Kurpiel, Michał Rosoliński

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA
21 bramek - Michał Sienicki
10 bramek - Konrad Lechocki
7 bramek - Damian Więczek
3 bramki - Przemysław Kaleta
2 bramki - Tomasz Motyka, Adam Briziński
1 bramka - Andrzej Więch, Łukasz Sienicki, Daniel Smolarski, Rafał Kucharek, Łukasz Kucharek

POGOŃ DUSZNIKI-ZDRÓJ
6 bramek - Piotr Lewandowski
5 bramek - Marco Tysiak
3 bramki - Bartłomiej Drozdowski, Jacek Jakóbek
2 bramki - Marcin Skarbiński
1 bramka - Krzysztof Maciejczyk, Dominik Uznański, Sławomir Wiśniewski, Karol Laszewski, Emil Kania, Seweryn Sarkowicz, Kacper Fedorec, Michał Leśniak

SKAŁKI STOLEC
16 bramek - Piotr Kupiec
6 bramek - Łukasz Idzi
7 bramek - Mateusz Prokop
4 bramki - Mateusz Kuranda, Łukasz Głowak, Marek Galik, Dawid Molęda
3 bramki - Mateusz Faron
2 bramki - Daniel Pietrzak, Bartosz Zalot
1 bramka - Krzysztof Cupiał, Michał Cwanek, Damian Iwanicki, Paweł Dudzic, Kacper Dominik, Kacper Kupczak

VICTORIA  ŚWIEBODZICE
7 bramek - Daniel Borowiec
4 bramki - Daniel Gandera
3 bramki - Marcin Błachut
2 bramki - Łukasz Galasiński, Yehor Yehorov, Kamil Kmieciak, Tomasz Borgoń
1 bramka - Łukasz Dolecki, Paweł Uglis, Denis Surmaj, Marcin Chołuj, Krzysztof Szymańczak, Euzebiusz Wojdat

VICTORIA TUSZYN
12 bramek - Karol Bohajczuk
6 bramek - Andreade Silva, Oktawian Waligóra
5 bramek - Tomasz Garbacz
4 bramki - Bartłomiej Cegiełka, Paweł Kucharski
3 bramki - Melis Shaveddinov, Paweł Kuśmierek, Bartłomiej Błaszczak
2 bramki - Patryk Pytel, Kamil Bób, Andrzej Szachniewicz
1 bramka - Bartosz Sikora, Konrad Kossakowski

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
21 bramek - Piotr Satanowski (14 dla Iskry Jaszkowa Dolna)
14 bramek - Arkadiusz Majewski
8 bramek - Dariusz Mieszkalski
6 bramek - Kamil Sienkiewicz, Mateusz Chołuj
4 bramki - Mateusz Sopuch, Marcin Kolasa
2 bramki - Wiktor Chamerski
1 bramka - Krystian Burczak, Łukasz Ścigaj, Wojciech Nowak, Łukasz Arednarski, Wiktor Chamerski, Krystian Burczak, Dawid Chamerski, Rafał Góral, Wojciech Bierut

ZDRÓJ JEDLINA-ZDRÓJ
15 bramek - Bartosz Chabrowski
7 bramek - Rafał Lipiński
5 bramek - Konrad Karkułowski
3 bramki - Paweł Zasada
2 bramki - Marcin Michnicki, Robert Kubowicz, Arkadiusz Wtulich, Václav Pohl
1 bramka - Mateusz Trojak, Mateusz Kałwak, Łukasz Samiec, Ireneusz Włochowski, Bartosz Rzeszót

ZJEDNOCZENI ŻARÓW
21 bramek - Krzysztof Goździejewski
20 bramek - Konrad Sajdak
8 bramek - Adam Łagiewka
6 bramek - Damian Uszczyk
5 bramek - Mateusz Andrzejewski, Bartłomiej Czoch
4 bramki - Radosław Wojnowski
3 bramki - Wojciech Szewczyk, Roman Khvostenko
2 bramki - Jakub Skorek, Grzegorz Chłopek
1 bramka - Mariusz Baziak, Jakub Skorek, Łukasz Jernutowski, Bartosz Bobrecki, Łukasz Szuba, Michał Klimaszewski, Adrian Durma, Mariusz Borowiec

BRAMKI SAMOBÓJCZE
Krystian Burczak (Zamek) - 3 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (2:2)
Kacper Starościk (Piławianka) - 5 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (2:3)
Tomasz Haydon (Kryształ) - 5 kolejka dla Granitu Roztoka (2:4)
Dorian Laskowski (Victoria Ś.) - 6 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (1:6)
Krzysztof Piech (Grom) - 6 kolejka dla Piławianki Piława Górna (4:3)
Maciej Turzański (Grom) - 6 kolejka dla Piławianki Piława Górna (4:3)
Jakub Pindel (LKS) - 8 kolejka dla Pogoni Duszniki-Zdrój (7:1)
Przemysław Kowalewski (Kryształ) - 11 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (6:4)
Marcin Kolasa (Zamek) - 12 kolejka dla Pogoni Duszniki-Zdrój (2:3)
Marcin Wiśniewski (Skałki) - 17 kolejka dla Iskry Jaszkowa Dolna (4:2)
Krzysztof Maciejczyk (Pogoń) - 19 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (1:4)
Damian Kijak (Skałki) - 19 kolejka dla LKS-u Bystrzyca Górna (0:3)
Marcin Skarbiński (Pogoń) - 20 kolejka dla Gromu Witków (1:4)
Krzysztof Maciejczyk (Pogoń) - 20 kolejka dla Gromu Witków (1:4)
Jakub Borek (MKS) - 26 kolejki dla Kryształu Stronie Śląskie (2:2)
Krzysztof Grandys (LKS) - 27 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (2:1)
Mateusz Świgost (Pogoń) - 28 kolejka dla Victorii Świebodzice (0:4
)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [56]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

TRENINGI

Podobny obraz SENIORZY Podobny obraz
WTORKI - 18:00
CZWARTKI - 18:00
Stadion w Jedlinie-Zdroju

 

Podobny obraz JUNIORZY Podobny obraz
WTORKI - 16:30
CZWARTKI - 16:30
Stadion w Jedlinie-Zdroju

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zdrój Jedlina ZdrójGranit Roztoka
Zdrój Jedlina Zdrój 1:4 Granit Roztoka
2018-09-22, 17:00:00
Stadion w Jedlinie-Zdroju
    relacja »

Najbliższe spotkanie

Zamek Kamieniec ZąbkowickiZdrój Jedlina Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki   Zdrój Jedlina Zdrój
2018-09-30, 16:00:00

Stadion w Kamieńcu Ząbkowickim

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Victoria Tuszyn 1:0 Karolina Jaworzyna Śląska
Venus Nowice 6:0 MKS Szczawno Zdrój
Piławianka Piława Górna 2:2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Górnik Boguszów Gorce 0:3 Włókniarz Kudowa Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój 1:4 Granit Roztoka
Sparta Ziębice 2:0 Kryształ Stronie Śląskie
LKS Bystrzyca Górna 2:1 Skałki Stolec
Grom Witków 1:2 Pogoń Pieszyce

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Pogoń Pieszyce - Piławianka Piława Górna
MKS Szczawno Zdrój - Granit Roztoka
Włókniarz Kudowa Zdrój - Sparta Ziębice
Kryształ Stronie Śląskie - LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Zdrój Jedlina Zdrój
Venus Nowice - Victoria Tuszyn
Skałki Stolec - Grom Witków
Karolina Jaworzyna Śląska - Górnik Boguszów Gorce

Statystyki drużyny

ZDRÓJ NA FACEBOOKU

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Klubu Sportowego "Zdrój" Jedlina-Zdrój do odwiedzania profilu Zielono-Czerwonych na Facebooku.
 
Wystarczy po prostu kliknąć
"Lubię To".