Klub Sportowy "Zdrój" Jedlina-Zdrój - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Zegar

Logowanie

Kontakt z adminem

lukasz.stachowski.385@.gmail.com

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 140, wczoraj: 671
ogółem: 1 485 704

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. lukasz235 441
2. arts68 417
3. chaberinho96 252
4. lukas385 204
5. wtiger222 198
6. ftb2user_1499983533. 3

ZWYCIĘZCY LIGI TYPERA

I edycja
Sezon 2009/2010
"lukas385"

II edycja
Sezon 2010/2011
"nadine"

III edycja
Sezon 2011/2012
"wtiger222"

IV edycja
Sezon 2012/2013
"wtiger222"

V edycja
Sezon 2013/2014
"wtiger222"

VI edycja
Sezon 2014/2015
"chaberinho96"

VII edycja
Sezon 2015/2016
"lukas385"

VIII edycja
Sezon 2016/2017
"chaberinho96"
"wtiger222"

IX edycja
Sezon 2017/2018
"lukasz235"

Aktualności

Zaległe spotkanie 26 kolejki

  • autor: lukas385, 2018-06-07 13:00

Rozegrano zaległe spotkanie 26 kolejki rozgrywek o mistrzostwo wałbrzyskiej Klasy Okręgowej. Piast Nowa Ruda pokonał w Stolcu miejscowe Skałki i zagwarantował sobie mistrzostwo na koniec sezonu. Po tym meczu nie zaszły żadne zmiany na górze i na dole tabeli, oraz wśród najlepszych strzelców ligi. Czytaj "więcej>>".

Skałki Stolec - Piast Nowa Ruda 2:3 (0:1)
Piotr Kupiec 2 (Skałki) - Lukas Soumar 1, Dawid Kęska 1, Krzysztof Mika 1 (Piast)


Czołówka klasyfikacji strzelców:
29 bramek - Mateusz Poświstajło (Kryształ)
25 bramek - Marcin Poświstajło (Kryształ)


Strzelcy według drużyn:

GRANIT ROZTOKA
18 bramek - Damian Danaj
11 bramek - Kamil Orda
4 bramki - Wojciech Kulasa
3 bramki - Tomasz Jędryka, Wojciech Grzęda, Paweł Wojdyła
2 bramki - Tomasz Horodecki, Kamil Kurzalewski
1 bramka - Tomasz Diduszko, Mateusz Aleksiuk, Arkadiusz Pyda, Bogdan Pyda

GROM WITKÓW
12 bramek - Przemysław Kloc
9 bramek - Łukasz Cegielski
7 bramek - Paweł Zyl, Maciej Madziała
6 bramek - Michał Janiszewski
3 bramki - Jakub Smutek
2 bramki -  Łukasz Liszka
1 bramka - Szymon Kloc, Maciej Turzański, Marcin Cegielski, Dawid Kusio, Krzysztof Piech, Jakub Krzysztań

ISKRA JASZKOWA DOLNA
10 bramek - Kamil Matusik
5 bramek - Mateusz Juszczyk
4 bramki - Łukasz Szpakowicz, Hubert Śliwiński
3 bramki - Jarosław Drobek, Adam Gwiżdż, Konrad Matusik
2 bramki - Mateusz Uroda, Hubert Śliwiński
1 bramka - Łukasz Gargała, Jarosław Dędys

KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE
29 bramek - Mateusz Poświstajło
25 bramek - Marcin Poświstajło
13 bramek - Tomasz Haydon
4 bramki - Szymon Błachut, Bartosz Gumpert, Michał Poświstajło
2 bramki - Mateusz Bajrak, Mateusz Nowik
1 bramka - Dariusz Bugajski, Maciej Śliwa, Kacper Kaziuk, Wojciech Woś

LKS BYSTRZYCA GÓRNA
10 bramek - Kamil Bezegłów
8 bramek - Łukasz Somala
5 bramek - Wojciech Szewczyk
4 bramki - Eryk Klemiński, Krzysztof Szewczyk
3 bramki - Sebastian Ryś, Tomasz Markiewicz, Bartosz Klag, Artur Somala, Tomasz Łysoń , Łukasz Żygadło
1 bramka - Jakub Pindel, Bartłomiej Mottel, Przemysław Urban, Filip Ciuba, Tomasz Kończak

MKS SZCZAWNO-ZDRÓJ
11 bramek - Błażej Gromniak
10 bramek - Filip Brzeziński
7 bramek - Tomasz Lewandowski
4 bramki - Marcin Łysakowski, Paweł Tobiasz
2 bramki - Tomasz Czechura, Michał Korościk, Radosław Mordal, Nazar Mylyk
1 bramka - Bartosz Roszak, Tomasz Rutkowski, Bartłomiej Lisiecki, Mateusz Korulczyk

ORZEŁ LUBAWKA
22 bramki - Krzysztof Musiał
7 bramek - Jacek Adamowicz
2 bramki - Karol Królak
1 bramka - Michał Meuszyński, Radosław Lidwin, Mateusz Jaszczur, Michał Majerski, Bartosz Siwak, Tomasz Szyszka, Arkadiusz Skrzypczak, Piotr Gleb

PIAST NOWA RUDA
15 bramek - Krzysztof Mika, Lukas Soumar
13 bramek - Łukasz Kamiński, Artur Osicki
6 bramek - Dawid Kęska
5 bramek - Oleksii Fatianov
4 bramki - Patryk Kołat
3 bramki - Ernest Polak, Marcel Schmidt
2 bramki - Martin Ruzicka
1 bramka - Krzysztof Czarnkowski, Seweryn Sarowicz, Rafał Bolisęga, Cyprian Kurpiel, Michał Rosoliński

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA
21 bramek - Michał Sienicki
10 bramek - Konrad Lechocki
7 bramek - Damian Więczek
3 bramki - Przemysław Kaleta
2 bramki - Tomasz Motyka, Adam Briziński
1 bramka - Andrzej Więch, Łukasz Sienicki, Daniel Smolarski, Rafał Kucharek, Łukasz Kucharek

POGOŃ DUSZNIKI-ZDRÓJ
6 bramek - Piotr Lewandowski
5 bramek - Marco Tysiak
3 bramki - Bartłomiej Drozdowski, Jacek Jakóbek
2 bramki - Marcin Skarbiński
1 bramka - Krzysztof Maciejczyk, Dominik Uznański, Sławomir Wiśniewski, Karol Laszewski, Emil Kania, Seweryn Sarkowicz, Kacper Fedorec, Michał Leśniak

SKAŁKI STOLEC
18 bramek - Piotr Kupiec
6 bramek - Łukasz Idzi
7 bramek - Mateusz Prokop
4 bramki - Mateusz Kuranda, Łukasz Głowak, Marek Galik, Dawid Molęda
3 bramki - Mateusz Faron
2 bramki - Daniel Pietrzak, Bartosz Zalot
1 bramka - Krzysztof Cupiał, Michał Cwanek, Damian Iwanicki, Paweł Dudzic, Kacper Dominik, Kacper Kupczak

VICTORIA  ŚWIEBODZICE
7 bramek - Daniel Borowiec
4 bramki - Daniel Gandera
3 bramki - Marcin Błachut
2 bramki - Łukasz Galasiński, Yehor Yehorov, Kamil Kmieciak, Tomasz Borgoń
1 bramka - Łukasz Dolecki, Paweł Uglis, Denis Surmaj, Marcin Chołuj, Krzysztof Szymańczak, Euzebiusz Wojdat

VICTORIA TUSZYN
12 bramek - Karol Bohajczuk
6 bramek - Andreade Silva, Oktawian Waligóra
5 bramek - Tomasz Garbacz
4 bramki - Bartłomiej Cegiełka, Paweł Kucharski
3 bramki - Melis Shaveddinov, Paweł Kuśmierek, Bartłomiej Błaszczak
2 bramki - Patryk Pytel, Kamil Bób, Andrzej Szachniewicz
1 bramka - Bartosz Sikora, Konrad Kossakowski

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
21 bramek - Piotr Satanowski (14 dla Iskry Jaszkowa Dolna)
14 bramek - Arkadiusz Majewski
8 bramek - Dariusz Mieszkalski
6 bramek - Kamil Sienkiewicz, Mateusz Chołuj
4 bramki - Mateusz Sopuch, Marcin Kolasa
2 bramki - Wiktor Chamerski
1 bramka - Krystian Burczak, Łukasz Ścigaj, Wojciech Nowak, Łukasz Arednarski, Wiktor Chamerski, Krystian Burczak, Dawid Chamerski, Rafał Góral, Wojciech Bierut

ZDRÓJ JEDLINA-ZDRÓJ
15 bramek - Bartosz Chabrowski
7 bramek - Rafał Lipiński
5 bramek - Konrad Karkułowski
3 bramki - Paweł Zasada
2 bramki - Marcin Michnicki, Robert Kubowicz, Arkadiusz Wtulich, Václav Pohl
1 bramka - Mateusz Trojak, Mateusz Kałwak, Łukasz Samiec, Ireneusz Włochowski, Bartosz Rzeszót

ZJEDNOCZENI ŻARÓW
21 bramek - Krzysztof Goździejewski
20 bramek - Konrad Sajdak
8 bramek - Adam Łagiewka
6 bramek - Damian Uszczyk
5 bramek - Mateusz Andrzejewski, Bartłomiej Czoch
4 bramki - Radosław Wojnowski
3 bramki - Wojciech Szewczyk, Roman Khvostenko
2 bramki - Jakub Skorek, Grzegorz Chłopek
1 bramka - Mariusz Baziak, Jakub Skorek, Łukasz Jernutowski, Bartosz Bobrecki, Łukasz Szuba, Michał Klimaszewski, Adrian Durma, Mariusz Borowiec

BRAMKI SAMOBÓJCZE
Krystian Burczak (Zamek) - 3 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (2:2)
Kacper Starościk (Piławianka) - 5 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (2:3)
Tomasz Haydon (Kryształ) - 5 kolejka dla Granitu Roztoka (2:4)
Dorian Laskowski (Victoria Ś.) - 6 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (1:6)
Krzysztof Piech (Grom) - 6 kolejka dla Piławianki Piława Górna (4:3)
Maciej Turzański (Grom) - 6 kolejka dla Piławianki Piława Górna (4:3)
Jakub Pindel (LKS) - 8 kolejka dla Pogoni Duszniki-Zdrój (7:1)
Przemysław Kowalewski (Kryształ) - 11 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (6:4)
Marcin Kolasa (Zamek) - 12 kolejka dla Pogoni Duszniki-Zdrój (2:3)
Marcin Wiśniewski (Skałki) - 17 kolejka dla Iskry Jaszkowa Dolna (4:2)
Krzysztof Maciejczyk (Pogoń) - 19 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (1:4)
Damian Kijak (Skałki) - 19 kolejka dla LKS-u Bystrzyca Górna (0:3)
Marcin Skarbiński (Pogoń) - 20 kolejka dla Gromu Witków (1:4)
Krzysztof Maciejczyk (Pogoń) - 20 kolejka dla Gromu Witków (1:4)
Jakub Borek (MKS) - 26 kolejki dla Kryształu Stronie Śląskie (2:2)
Krzysztof Grandys (LKS) - 27 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (2:1)
Mateusz Świgost (Pogoń) - 28 kolejka dla Victorii Świebodzice (0:4)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [40]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

TRENINGI

Podobny obraz SENIORZY Podobny obraz
WTORKI - 18:00
CZWARTKI - 18:00
Stadion w Jedlinie-Zdroju

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższe spotkanie

Górnik Boguszów GorceZdrój Jedlina Zdrój
Górnik Boguszów Gorce   Zdrój Jedlina Zdrój
2018-08-11, 17:00:00

Stadion w Boguszowie-Gorcach

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Włókniarz Kudowa Zdrój - Skałki Stolec
Kryształ Stronie Śląskie - MKS Szczawno Zdrój
LKS Bystrzyca Górna - Grom Witków
Sparta Ziębice - Piławianka Piława Górna
Victoria Tuszyn - Granit Roztoka
Venus Nowice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Karolina Jaworzyna Śląska - Pogoń Pieszyce
Górnik Boguszów Gorce - Zdrój Jedlina Zdrój

Statystyki drużyny

ZDRÓJ NA FACEBOOKU

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Klubu Sportowego "Zdrój" Jedlina-Zdrój do odwiedzania profilu Zielono-Czerwonych na Facebooku.
 
Wystarczy po prostu kliknąć
"Lubię To".