dzisiaj: 629, wczoraj: 99
ogółem: 2 229 539
statystyki szczegółowe
|
||||||
|
I edycja
Sezon 2009/2010
"lukas385"
II edycja
Sezon 2010/2011
"nadine"
III edycja
Sezon 2011/2012
"wtiger222"
IV edycja
Sezon 2012/2013
"wtiger222"
V edycja
Sezon 2013/2014
"wtiger222"
VI edycja
Sezon 2014/2015
"chaberinho96"
VII edycja
Sezon 2015/2016
"lukas385"
VIII edycja
Sezon 2016/2017
"chaberinho96"
"wtiger222"
IX edycja
Sezon 2017/2018
"lukasz235"
X edycja
Sezon 2018/2019
"arts68"
29 kolejka rozgrywek o mistrzostwo wałbrzyskiej Klasy Okręgowej sprawiła, że wiemy już wszystko. Awans do IV ligi już wcześniej wywalczyły Piast Nowa Ruda i Zjednoczeni Żarów. Do zdegradowanych wcześniej zespołów ze Świebodzic, Dusznik-Zdroju i Lubawki dołączyła Iskra Jaszkowa Dolna. Nasz Zdrój po porażce ze Skałkami Stolec spadł na 11 miejsce w tabeli. Na czele klasyfikacji strzelców umocnił się Mateusz Poświstajło z Kryształu Stronie Śląskie, który ma na swoim koncie 33 bramki. Czytaj "więcej>>".
Piast Nowa Ruda - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5:2 (2:1)
Artur Osicki 2, Łukasz Kamińśki 1, Lukas Soumar 1 (Piast) - Piotr Burczak 1, Dawid Chamerski 1 (Zamek)
Iskra Jaszkowa Dolna - Victoria Świebodzice 5:2 (2:0)
Hubert Śliwiński 4, Konrad Matusik 1 (Iskra) - Euzebiusz Wojdat 1, Daniel Borowiec 1 (Victoria)
Victoria Tuszyn - Granit Roztoka 5:1 (5:0)
Tomasz Garbacz 2, Konrad Kossakowski 1, Karol Bohajczuk 1, Andreade Silva 1 (Victoria) - Paweł Wojdyła 1 (Granit)
MKS Szczawno-Zdrój - Orzeł Lubawka 6:0 (3:0)
Tomasz Lewandowski 2, Tomasz Czechura 1, Radosław Mordal 1, Filip Brzeziński 1, Paweł Tobiasz 1 (MKS)
Zjednoczeni Żarów - LKS Bystrzyca Górna 4:2 (1:2)
Krzysztof Goździejewski 2, Radosław Wojnowski 1, Damian Uszczyk 1 (Zjednoczeni) - Eryk Klemiński 1, Łukasz Somala 1 (LKS)
Piławianka Piława Górna - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:0 (1:0)
Michał Sienicki 2 (Piławianka)
Zdrój Jedlina-Zdrój - Skałki Stolec 2:4 (1:3)
Dominik Tłuścik 2 (Zdrój) - Piotr Kupiec 2, Łukasz Idzi 1, Mateusz Faron 1 (Skałki)
Grom Witków - Kryształ Stronie Śląskie 3:4 (1:1)
Przemysław Kloc 2, Łukasz Cegielski 1 (Grom) - Mateusz Poświstajło 4 (Kryształ)
Czołówka klasyfikacji strzelców:
33 bramki - Mateusz Poświstajło (Kryształ)
25 bramek - Marcin Poświstajło (Kryształ)
Strzelcy według drużyn:
GRANIT ROZTOKA
18 bramek - Damian Danaj
11 bramek - Kamil Orda
4 bramki - Wojciech Kulasa, Paweł Wojdyła
3 bramki - Tomasz Jędryka, Wojciech Grzęda
2 bramki - Tomasz Horodecki, Kamil Kurzalewski
1 bramka - Tomasz Diduszko, Mateusz Aleksiuk, Arkadiusz Pyda, Bogdan Pyda
GROM WITKÓW
14 bramek - Przemysław Kloc
10 bramek - Łukasz Cegielski
7 bramek - Paweł Zyl, Maciej Madziała
6 bramek - Michał Janiszewski
3 bramki - Jakub Smutek
2 bramki - Łukasz Liszka
1 bramka - Szymon Kloc, Maciej Turzański, Marcin Cegielski, Dawid Kusio, Krzysztof Piech, Jakub Krzysztań
ISKRA JASZKOWA DOLNA
10 bramek - Kamil Matusik
9 bramek - Hubert Śliwiński
5 bramek - Mateusz Juszczyk
4 bramki - Łukasz Szpakowicz, Konrad Matusik
3 bramki - Jarosław Drobek, Adam Gwiżdż
2 bramki - Mateusz Uroda
1 bramka - Łukasz Gargała, Jarosław Dędys
KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE
33 bramki - Mateusz Poświstajło
25 bramek - Marcin Poświstajło
13 bramek - Tomasz Haydon
4 bramki - Szymon Błachut, Bartosz Gumpert, Michał Poświstajło
2 bramki - Mateusz Bajrak, Mateusz Nowik
1 bramka - Dariusz Bugajski, Maciej Śliwa, Kacper Kaziuk, Wojciech Woś
LKS BYSTRZYCA GÓRNA
10 bramek - Kamil Bezegłów
9 bramek - Łukasz Somala
5 bramek - Wojciech Szewczyk, Eryk Klemiński
4 bramki - Krzysztof Szewczyk
3 bramki - Sebastian Ryś, Tomasz Markiewicz, Bartosz Klag, Artur Somala, Tomasz Łysoń , Łukasz Żygadło
1 bramka - Jakub Pindel, Bartłomiej Mottel, Przemysław Urban, Filip Ciuba, Tomasz Kończak
MKS SZCZAWNO-ZDRÓJ
11 bramek - Błażej Gromniak, Filip Brzeziński
9 bramek - Tomasz Lewandowski
5 bramek - Paweł Tobiasz
4 bramki - Marcin Łysakowski
3 bramki - Radosław Mordal, Tomasz Czechura
2 bramki - Michał Korościk, Nazar Mylyk
1 bramka - Bartosz Roszak, Tomasz Rutkowski, Bartłomiej Lisiecki, Mateusz Korulczyk
ORZEŁ LUBAWKA
22 bramki - Krzysztof Musiał
7 bramek - Jacek Adamowicz
2 bramki - Karol Królak
1 bramka - Michał Meuszyński, Radosław Lidwin, Mateusz Jaszczur, Michał Majerski, Bartosz Siwak, Tomasz Szyszka, Arkadiusz Skrzypczak, Piotr Gleb
PIAST NOWA RUDA
16 bramek - Lukas Soumar, Artur Osicki
15 bramek - Krzysztof Mika
14 bramek - Łukasz Kamiński
6 bramek - Dawid Kęska
5 bramek - Oleksii Fatianov
4 bramki - Patryk Kołat
3 bramki - Ernest Polak, Marcel Schmidt
2 bramki - Martin Ruzicka
1 bramka - Krzysztof Czarnkowski, Seweryn Sarowicz, Rafał Bolisęga, Cyprian Kurpiel, Michał Rosoliński
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA
23 bramki - Michał Sienicki
10 bramek - Konrad Lechocki
7 bramek - Damian Więczek
3 bramki - Przemysław Kaleta
2 bramki - Tomasz Motyka, Adam Briziński
1 bramka - Andrzej Więch, Łukasz Sienicki, Daniel Smolarski, Rafał Kucharek, Łukasz Kucharek
POGOŃ DUSZNIKI-ZDRÓJ
6 bramek - Piotr Lewandowski
5 bramek - Marco Tysiak
3 bramki - Bartłomiej Drozdowski, Jacek Jakóbek
2 bramki - Marcin Skarbiński
1 bramka - Krzysztof Maciejczyk, Dominik Uznański, Sławomir Wiśniewski, Karol Laszewski, Emil Kania, Seweryn Sarkowicz, Kacper Fedorec, Michał Leśniak
SKAŁKI STOLEC
20 bramek - Piotr Kupiec
7 bramek - Łukasz Idzi
5 bramek - Mateusz Prokop
4 bramki - Mateusz Kuranda, Łukasz Głowak, Marek Galik, Dawid Molęda, Mateusz Faron
2 bramki - Daniel Pietrzak, Bartosz Zalot
1 bramka - Krzysztof Cupiał, Michał Cwanek, Damian Iwanicki, Paweł Dudzic, Kacper Dominik, Kacper Kupczak
VICTORIA ŚWIEBODZICE
8 bramek - Daniel Borowiec
4 bramki - Daniel Gandera
3 bramki - Marcin Błachut
2 bramki - Łukasz Galasiński, Yehor Yehorov, Kamil Kmieciak, Tomasz Borgoń, Euzebiusz Wojdat
1 bramka - Łukasz Dolecki, Paweł Uglis, Denis Surmaj, Marcin Chołuj, Krzysztof Szymańczak
VICTORIA TUSZYN
13 bramek - Karol Bohajczuk
7 bramek - Andreade Silva, Tomasz Garbacz
6 bramek - Oktawian Waligóra
4 bramki - Bartłomiej Cegiełka, Paweł Kucharski
3 bramki - Melis Shaveddinov, Paweł Kuśmierek, Bartłomiej Błaszczak
2 bramki - Patryk Pytel, Kamil Bób, Andrzej Szachniewicz, Konrad Kossakowski
1 bramka - Bartosz Sikora
ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
21 bramek - Piotr Satanowski (14 dla Iskry Jaszkowa Dolna)
14 bramek - Arkadiusz Majewski
8 bramek - Dariusz Mieszkalski
6 bramek - Kamil Sienkiewicz, Mateusz Chołuj
4 bramki - Mateusz Sopuch, Marcin Kolasa
2 bramki - Wiktor Chamerski, Dawid Chamerski
1 bramka - Krystian Burczak, Łukasz Ścigaj, Wojciech Nowak, Łukasz Arednarski, Wiktor Chamerski, Krystian Burczak, Rafał Góral, Wojciech Bierut, Piotr Burczak
ZDRÓJ JEDLINA-ZDRÓJ
15 bramek - Bartosz Chabrowski
7 bramek - Rafał Lipiński
5 bramek - Konrad Karkułowski
3 bramki - Paweł Zasada
2 bramki - Marcin Michnicki, Robert Kubowicz, Arkadiusz Wtulich, Václav Pohl, Dominik Tłuścik
1 bramka - Mateusz Trojak, Mateusz Kałwak, Łukasz Samiec, Ireneusz Włochowski, Bartosz Rzeszót
ZJEDNOCZENI ŻARÓW
23 bramek - Krzysztof Goździejewski
20 bramek - Konrad Sajdak
8 bramek - Adam Łagiewka
7 bramek - Damian Uszczyk
5 bramek - Mateusz Andrzejewski, Bartłomiej Czoch, Radosław Wojnowski
3 bramki - Wojciech Szewczyk, Roman Khvostenko
2 bramki - Jakub Skorek, Grzegorz Chłopek
1 bramka - Mariusz Baziak, Jakub Skorek, Łukasz Jernutowski, Bartosz Bobrecki, Łukasz Szuba, Michał Klimaszewski, Adrian Durma, Mariusz Borowiec
BRAMKI SAMOBÓJCZE
Krystian Burczak (Zamek) - 3 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (2:2)
Kacper Starościk (Piławianka) - 5 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (2:3)
Tomasz Haydon (Kryształ) - 5 kolejka dla Granitu Roztoka (2:4)
Dorian Laskowski (Victoria Ś.) - 6 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (1:6)
Krzysztof Piech (Grom) - 6 kolejka dla Piławianki Piława Górna (4:3)
Maciej Turzański (Grom) - 6 kolejka dla Piławianki Piława Górna (4:3)
Jakub Pindel (LKS) - 8 kolejka dla Pogoni Duszniki-Zdrój (7:1)
Przemysław Kowalewski (Kryształ) - 11 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (6:4)
Marcin Kolasa (Zamek) - 12 kolejka dla Pogoni Duszniki-Zdrój (2:3)
Marcin Wiśniewski (Skałki) - 17 kolejka dla Iskry Jaszkowa Dolna (4:2)
Krzysztof Maciejczyk (Pogoń) - 19 kolejka dla Zjednoczonych Żarów (1:4)
Damian Kijak (Skałki) - 19 kolejka dla LKS-u Bystrzyca Górna (0:3)
Marcin Skarbiński (Pogoń) - 20 kolejka dla Gromu Witków (1:4)
Krzysztof Maciejczyk (Pogoń) - 20 kolejka dla Gromu Witków (1:4)
Jakub Borek (MKS) - 26 kolejki dla Kryształu Stronie Śląskie (2:2)
Krzysztof Grandys (LKS) - 27 kolejka dla MKS-u Szczawno-Zdrój (2:1)
Mateusz Świgost (Pogoń) - 28 kolejka dla Victorii Świebodzice (0:4)
SENIORZY
PONIEDZIAŁKI, ŚRODY - GODZ. 18:00
STADION W JEDLINIE-ZDROJU
Zdrój Jedlina Zdrój | 6:1 | Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
2020-03-07, 15:30:00 Stadion w Jedlinie-Zdroju |
||
relacja » | ||
mecz towarzyski |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Wałbrzych | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 | |||||||||||||||||||||
|
|