"arts68"

Aktualności

Porażka z Granitem

• autor: lukas385, 2018-09-25 23:00

W spotkaniu 7 kolejki rozgrywek o mistrzostwo wałbrzyskiej Klasy Okręgowej, które zostało rozegrane w sobotę, 22 września 2018 roku Zdrój Jedlina-Zdrój nie sprostał przed własną publicznością zespołowi Granitu Roztoka i przegrał 1:4 (0:2). Honorowego gola dla jedlinian zdobył Łukasz Samiec. Czytaj "więcej>>".

Spotkanie mogło dobrze rozpocząć się dla Zdroju, jednak w pierwszej akcji strzał Pawła Zasady został obroniony przez bramkarza gości. W 10 minucie Granit objął prowadzenie po szybkiej akcji prawą stroną. Ostatecznie piłka została zagrana wzdłuż linii bramkowej i zawodnik z Roztoki pewnym strzałem otworzył wynik spotkania. Chwilę później mogło być 1:1, jednak Artur Baczyński w dobrej sytuacji przestrzelił. Później obie drużyny starały się o zdobycie gola i sztuka ta wyszła ponownie gościom z Roztoki w 35 minucie gry. Po szybkim kontrataku zawodnik gości przedarł się lewą stroną i uderzeniem po długim rogu podwyższył prowadzenie swojej drużyny. Do końca pierwszej odsłony bramek już nie było i Zdrój przegrywał z Granitem 0:2

Od początku drugiej połowy do ataków ruszyli Zielono-Czerwoni, jednak już pierwsza kontra gości zakończyła się bramką do Granitu. Zawodnik z Roztoki znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem i nie dał mu szans na skuteczną interwencję. Zdrój po tym trafieniu starał się zdobyć gola i stworzył sobie kilka sytuacji, jednak bramkę zdobył w 62 minucie. Dominik Tłuścik dośrodkował piłkę w pole karne z prawej strony, a tam Łukasz Samiec strzałem głową pokonał golkipera rywala. Wydawało się, że Zdrój pójdzie za ciosem i postara się o kolejnego gola, jednak już 3 minuty później goście po szybkiej akcji po raz kolejny zdołali przedrzeć się przez naszą obronę i prowadzili już 4:1. Do końca meczu przewagę posiadał Zdrój, jednak nie był w stanie zdobyć kolejnego gola. Ostatecznie bramek już nie było i Zdrój Jedlina-Zdrój nie sprostał przed własną publicznością zespołowi Granitu Roztoka i przegrał 1:4.

Cóż powiedzieć po taki meczu. Chyba nasz najsłabszy mecz w tym sezonie, choć gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje to wynik mógł być dużo lepszy. Mimo porażki podziękowania dla naszych zawodników za walkę w tym spotkaniu. Wierzymy, że w końcu musimy wejść na dobre tory i zacząć wygrywać. Dziękujemy naszym kibicom za obecność na tym spotkaniu. Teraz przed Zdrojem wyjazd do Kamieńca Ząbkowickiego na mecz z miejscowym Zamkiem. Spotkanie zostało zaplanowane na niedzielę, 30 września 2018 roku na godzinę 16:00, a miejscem rozegrania tego spotkania będzie Stadion w Kamieńcu Ząbkowickim. Zapraszamy na ten mecz naszych kibiców, Do zobaczenia.

7 kolejka wałbrzyskiej Klasy Okręgowej w sezonie 2018/2019
Sobota - 22 września 2018 - godz. 17:00 - Stadion w Jedlinie-Zdroju
ZDRÓJ JEDLINA-ZDRÓJ - GRANIT ROZTOKA 1:4 (0:2)
0:1 10' Paweł Wojdyła
0:2 35' Damian Danaj
0:3 47' Damian Danaj
1:3 62' Łukasz Samiec
1:4 65' Damian Danaj

Zdrój: 12. Arkadiusz Wtulich - 10. Paweł Kryska, 4. Mateusz Trojak, 2. Václav Pohl, 3. Łukasz Samiec, 14. Mateusz Kałwak (78' 17. Rafał Maciaszczyk), 19. Bartosz Rzeszót (84' 5. Bartosz Jastrzębski), 9. Rafał Lipiński, 18. Artur Baczyński, 11. Paweł Zasada, 7. Dominik Tłuścik - Trener: Radosław Kwiatkowski

Sędziowali: Pan Oskar Hupało, oraz Pan Sebastian Skoneczny i Pan Robert Zynkowski (Kolegium Sędziów w Kłodzku)