dzisiaj: 16, wczoraj: 903
ogółem: 2 234 180

Gra lepsza od wyniku

• autor: lukas385, 2010-06-08 13:57

W dniu dzisiejszym (13.06.2010) Zdrój pojechał do Głuszycy na mecz derbowy z miejscowym Włókniarzem. Mimo fantastycznego dopingu około 60 kibiców z Jedliny-Zdroju głuszycki Włókniarz odniósł zwycięstwo w stosunku 7:0.

Mecz lepiej rozpoczął Zdrój, ponieważ już po pierwszych 15 minutach mogliśmy prowadzić w Głuszycy 2:0. W 21 minucie Włókniarz zdobył pierwszą bramkę. Do przerwy głuszyczanie dołożyli jeszcze 2 i do przerwy Włókniarz prowadził ze Zdrojem 3:0. Po przerwie Włókniarz dorzucił jeszcze 4 bramki, w tym jedną samobójczą jeden z naszych piłkarzy i zawodnicy z Głuszycy mogli się cieszyć ze zwycięstwa 7:0. Zdrój przez całe spotkanie próbował zdobyć bramkę, jednak dobrze w defensywie spisywali się gospodarze z Głuszycy. Warto dodać, że mimo notorycznych zaczepek słownych kibiców Włókniarza nasi fani nie śpiewali praktycznie nic na Głuszycę. Widać, że mieszkańcy Głuszycy mają ciągły kompleks na tle Jedliny, nie wszyscy, ale część na pewno ma, co było słychać na obiekcie Włókniarza, gdy praktycznie przez całą drugą połowę fani gospodarzy nam ubliżali... Nie komentuje ich zachowania, niniejszym chciałbym podziękować części piłkarzy Włókniarza za ciepłe słowa pod adresem kibiców z Jedliny.

Miło mi też poinformować, iż juniorzy Zdroju odnieśli w dniu wczorajszym (12.06.2010) bardzo przekonujące zwycięstwo w Zagórzu Śląskim, gdzie pokonali miejscowe Grodno aż 21:0. Brawo Panowie.