"arts68"

Aktualności

Wysoka wygrana z Grodnem

• autor: lukas385, 2010-09-10 00:38

W dniu dzisiejszym (12.09.2010) Zdrój Jedlina-Zdrój, prowadzony przez Piotra Płatowicza, oraz wspomagany przez około 50 osobowy Klub Kibica zebrany na nasypie kolejowym pokonał Grodno Zagórze Śląskie 7:1. Wynik mógłby być jeszcze wyższy, ale tak jak w spotkaniu Pucharu Polski, tak i teraz zawodnikom Zdroju zabrakło zimnej krwi, aby strzelić gościom jeszcze kilka bramek.

PS.: TeDe, Chaber obiecał że strzeli dwie bramki i strzelił :-D

Kibice, którzy licznie przybyli na dzisiejsze spotkanie dopiero w 10 minucie doczekali się bramki. Prawą stroną popędził Rafał Chabrowski i po drobnych kłopotach z bramkarzem strzelił pierwszego gola dla drużyny Zdroju. Następna bramka dla jedlińskiego KaeSu padła w 34 minucie, a plasowanym uderzeniem popisał sie Robert Kubowicz i za moment mógł się cieszyć ze zdobytego gola. W 42 minucie Rafał Chabrowski zdobył swoją drugą bramkę i do przerwy Zdrój prowadził "tylko" 3:0. "Tylko", bo zebrani na Stadionie w Jedlinie-Zdroju kibice liczyli na jeszcze wyższy wynik niż w meczu Pucharu Polski, gdzie Zdrój pokonał Grodno aż 9:0.
W przerwie doszło do dwóch zmian w naszym zespole. W miejsce Macieja Kulpy pojawił się Edward Nowak, a Wojciech Marciniak zajął miejsce Macieja Piwońskiego. Po przerwie Zdrój znowu przejął inicjatywę, i już w 49 minucie za sprawą Norberta Rusieckiego zdobył czwartą bramkę. W 66 minucie na placu gry w miejsce zdobywcy jednej z bramek, Norberta Ruseckiego pojawił się Michał Warszczuk, a w minucie 72 za Ireneusz Włochowskiego wszedł Robert Morawski, który 5 minut później zdobył kolejnego gola dla Zdroju. Dwie ostatnie bramki padły w 82 minucie, a zdobywcą został Arkadiusz Kacprzak, oraz w 87 minucie, a bramkę zdobył ponownie nasz "ligowiec", a więc Robert Kubowicz. Goście z Zagórza zdobyli swojego jedynego gola w doliczonym czasie spotkania, jednak to Zdrój okazał się dużo lepszy i w przeciągu czterech dni pokonał Grodno Zagórze Śląskie 9:0, oraz 7:1. Zawodnikom dziękujemy za walkę, i wierzymy że za tydzień wywieziemy z Walimia również 3 punkty i będziemy w dalszym ciągu zespołem niepokonanym w naszej B klasie.

KS ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - LZS GRODNO Zagórze Śląskie 7:1 (3:0)

1:0 Rafał Chabrowski 10'
2:0 Robert Kubowicz 34'
3:0 Rafał Chabrowski 42'
4:0 Norbert Rusiecki 49'
5:0 Robert Morawski 77'
6:0 Arkadiusz Kacprzak 82'
7:0 Robert Kubowicz 87'
7:1 ----- ---------- 90+1'

Skład Zdroju: Bronowski, Kisała, Łuszczyk, Kacprzak, Kwiatkowski, Piwoński (46' Nowak), Kulpa (46' Marciniak), Rusiecki (66' Warszczuk), R. Chabrowski, Włochowski (72' Morawski), Kubowicz.