"arts68"

Aktualności

Remis jak porażka

• autor: lukas385, 2010-10-24 15:50

W dniu dzisiejszym (24.10.2010) tylko zremisowaliśmy w Jaczkowie z miejscowym Jokerem 1:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył w Marcin Chabrowski. Jest już dostępna relacja z tego spotkania. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Mecz rozpoczął się od ataków Zdroju, który chciał jak najszybciej wyjść na prowadzenie w tym spotkaniu, jednak wszystkie akcje ofensywne kończyły się niecelnymi strzałami lub interwencjami bramkarza miejscowych. Zdrój obiął prowadzenie w 28 minucie spotkania. Piłkę graną przed pole karne przedłużył głową Maciej Piwoński, ta doleciała do Marcina Chabrowskiego, który po minięciu bramkarza umieścił ją w siatce. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i Zdrój prowadził w Jaczkowie tylko 1:0. Po przerwie gra wyrównała się i do głosy zaczęli dochodzić gospodarze. Ich ataki przyniosły efekt w 76 minucie. Rzut wolny z narożnika pola karnego Joker zamienił na bramkę wyrównującą. Piłka przeleciała przez całe pole karne i nie przecięta przez nikogo wturlała się do naszej siatki. Do końca meczu podopieczni Piotra Płatowicza rzucili się do huraganowych ataków na bramkę jaczkowian, jednak strzały między innymi Ireneusza Włochowskiego, Roberta Morawskiego i Norberta Rusieckiego mijały bramkę gospodarzy, a mecz ostatecznie zakończył się remisem 1:1. W Jaczkowie razem ze Zdrojem pojawiło się około 50 fanów z Jedliny-Zdroju, którzy w miarę dobrym dopingiem wspomagali jedliński Klub Sportowy.
Na pewno w tym spotkaniu nie zdobyliśmy jednego punktu, tylko straciliśmy dwa. Trzeba również pogratulować gospodarzom, a więc drużynie Jokera Jaczków, że olbrzymim za angażowaniem i determinacją doprowadzili do wyrównania i urwali punkty viceliderowi z Jedliny-Zdroju. Oczywiście dziękujemy naszym zawodnikom za walkę w tym spotkaniu i liczymy, że w następych meczach będzie już dużo, dużo lepiej.

LZS JOKER Jaczków - KS ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 1:1 (0:1)
0:1 Marcin Chabrowski 28'
1:1 ----- ---------- 76'

Skład Zdroju: W. Chomiak, S. Łuszczyk, H. Maciejewski (73' M. Warszczuk), P. Kisała, R. Kwiatkowski, M. Piwoński (55' N. Rusiecki), E. Nowak (80' R. Morawski), W. Marciniak, R. Chabrowski, M. Chabrowski (52' I. Włochowski), R. Kubowicz.