"lukasz235"

Aktualności

Pewna wygrana z Walimiem

• autor: lukas385, 2011-04-17 16:20

W rozegranym w dniu 17 kwietnia 2011 roku spotkaniu wałbrzyskiej B klasy Zdrój pewnie pokonał gości z Walimia 6:0. Czytaj "więcej>".

Mecz rozpoczął się od ataków Zdroju, który już w 2 minucie zdobył bramkę. Sędzia dopatrzył się jednak, że piłka całym obwodem minęła linię końcową i na tablicy świetlnej utrzymywał się wynik 0:0. Wynik ten utrzymał się do końca pierwszej połowy spotkania. Nasi zawodnicy w pierwszej odsłonie meczu mieli jednak kilka okazji, aby otworzyć wynik spotkania, jednak żaden ze strzałów nie znalazł drogi do siatki. Goście z Walimia również mieli swoje okazje, aby już w pierwszej części meczu zdobyć bramkę, jednak strzały albo chybiały cel, albo pewnie łapał je stojący w naszej bramce Łukasz Żendarski. Po przerwie Zdrój jak najszybciej chciał zdobyć bramkę. W 58 minucie spotkania Arkadiusz Kacprzak wykonywał rzut wolny z około 20 metra od bramki gości. Piłka po mocnym strzale wpadła tuż obok słupka do bramki i wśród licznie zgromadzonej publiczności zapanowała radość. Dwie minuty później po dośrodkowaniu piłki z lewej strony pola karnego najprzytomniej w polu karnym zachował się Marcin Chabrowski i Zdrój prowadził już 2:0. W 66 minucie spotkania ponownie Arkadiusz Kacprzek wykonywał rzut wolny, jednak tym razem około 30-35 metrów od bramki walimskiego Klubu Sportowego. Piłka po strzale, a raczej dośrodkowaniu znalazła drogę do siatki i na naszym stadionie Zdrój prowadził z Klubem Sportowym z Walimia 3:0. Dwie i trzy minuty później padły koleje bramki. Sam na sam z barmkarzem gości dwókrotnie znalazł się Marcin Chabrowski i dwukrotnie wykorzystał swoje okazje. Ostatnie bramka spotkania padła w 74 minucie gry. Prawą stroną ładnie pociągnął powracający do Zdroju Norbert Rusiecki, po czym wrzucił w piłkę w pole karne. Tam czekał na nią Ireneusz Włochowski i strzałem głową ustalił wynik spotkania na 6:0 dla Zdroju. Zwycięstwo bardzo cieszy wszystkich fanów i wszyscy liczą, że w następnym spotkaniu z Górnikiem Nowe Miasto również będziemy mogli dopisać do swojego konta 3 punkty.

KS ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - KS Walim 6:0 (0:0)

1:0 Arkadiusz Kacprzak 58'
2:0 Marcin Chabrowski 60'
3:0 Arkadiusz Kacprzak 66'
4:0 Marcin Chabrowski 69'
5:0 Marcin Chabrowski 70'
6:0 Ireneusz Włochowski 74'