dzisiaj: 268, wczoraj: 765
ogółem: 2 229 943

Podsumowanie XVI kolejki

• autor: lukas385, 2011-05-05 15:14

XVI kolejka wałbrzyskiej B klasy przyniosła 24 bramki. W czterech spotkaniach zwyciężali gospodarze, odnotowaliśmy także jeden remis. Goście w tej serii spotkań nie odnieśli zwycięstwa. Czytaj "więcej>>".

LZS ISKRA Witków Śląski - GLKS HUSARIA Grzędy 5:0
 W Witkowie Śląskim bez niespodzianki. Iskra pewnie pokonała gości z Grząd, choć do przerwy mieliśmy wynik 0:0. Drużyna Iskry awansowała na czwarte miejsce w tabeli, a po przyszłej kolejce może wskoczyć na podium. Warunek jest tylko jeden - Iskra musi pokonać nasz Klub Sportowy, i to do tego w Jedlinie-Zdroju. Husaria dalej zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, i nic nie wskazuje na to, że zawodnicy z Grząd mogą je poprawić.

KS GÓRNIK II Wałbrzych - LZS GRODNO Zagórze Śląskie 7:0
Mecz rozegrany awansem. Górnik wygrał wysoko, nie pozostawiając złudzeń zawodnikom Grodna, które zakończyło serię spotkań. Warto zauważyć, że Górnik przełożył mecz z drużyną z Zagórza Śląskiego na wcześniejszy termin, ponieważ w dniu rozgrywania kolejki naszej B klasy Górnik Wałbrzych udał się do Jarocina na mecz z miejscową Jarotą. Górnik chyba bał się kompromitacji, bo gdyby mecz z Grodnem rozegrany był w niedzielę, to rezerwy II ligowca mogły by nie zebrać składu.

LZS JOKER Jaczków - KS Walim 3:2
Joker po dobrym meczu wygrał z walimskim Klubem Sportowym, choć to goście z Walimia do przerwy prowadzili. KS Walim był faworytem w tym meczu, jednak to Joker wygrał i zbliżył się na dwa punkty do swoich rywali, i na dziewięć do miejsca na podium.

MKS VICTORIA II Świebodzice - KS GÓRNIK Nowe Miasto 1:1
Kolejny remis Górników z Nowego Miasta. Górnik zamienił się miejscami z Iskrą Witków Śląski i zajmuje dopiero piąte miejsce w tabeli. Gościom bardzo szybko ucieka podium, do którego tracą już cztery punkty. Victoria po serii porażek, tym razem nie przegrała, ale ma małe szanse na poprawienie miejsca w tabeli.